Advert
MANŞET HABERLER

Seyhan’daki Brütüs: Ulaş Toros...

Seyhan’daki Brütüs: Ulaş Toros...
Seyhan’daki Brütüs: Ulaş Toros... Admin Ali Pekmezci
Advert
Dün bazı CHP’li Seyhan Belediyesi üyelerinin gizli-kapaklı bir toplantıda bir araya gelmesi Adana siyaset gündeminin bir numaralı maddesi oldu.. 
Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Ulaş Toros’un organizesinde CHP’li meclis üyeleri Duygu Atikaslan, Süleyman Sözütek, Fadime Geçioğlu, Yasemin Çelik, Okan Sangun, Nilüfer Korkmaz, Türkan Pehlivan, Gülcan Bingöl gizlice buluşmuş, muhtemelen Akif Akay’a muhalif bir yapının temelini atmaya çalışmıştı.. 
Seyhan Belediyesinde yarın (7 Ekim Pazartesi) İlçe Belediye Meclisi’nde 20 gün sürecek olan bütçe görüşmeleri başlayacak.. Bunun yanısıra Seyhan İmar AŞ yönetiminde de değişim söz konusu.. Gizli-kapaklı toplantı, imar maddeleri de dahil olmak üzere birçok alanda Başkan Akif Akay’ın önünü kesmeye yönelik olarak kabul ediliyor..
Toplantı CHP’li Seyhan Belediye meclis üyeleri arasında infial yarattı.. Girişimin parti ve belediye aleyhine olduğu konuşuluyor ve yaşananlara büyük tepki gösteriliyor.. 
Öte yandan Seyhan’da Brütüs olarak nitelendirilen Ulaş Toros’un bu belediyede kalma ihtimali artık bulunmuyor.. 
Ulaş Toros’un birkaç gün içinde Büyükşehir Belediyesi Başkanlık İmar Başdanışmanlığına getirileceği vurgulanıyor.. Toros, son organizasyonuyla kendisinden istenen ‘muhalefet oluşturma startını verme görevini’ yerine getirmiş oldu.. 
Ancak CHP Seyhan Belediye Meclisi süreçte grubunu büyük sürprizler bekliyor.. 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
“Ara Tatil Boş Bir Zaman Dilimi Değildir”
“Ara Tatil Boş Bir Zaman Dilimi Değildir”
ddddd
Halk Otobüsleri Güzergah Bedellerine 5 Taksit
Halk Otobüsleri Güzergah Bedellerine 5 Taksit