Advert
MANŞET HABERLER

Zeydan’dan Akif Abi’ye Talimat Gibi Eleştiri!

Zeydan’dan Akif Abi’ye Talimat Gibi Eleştiri!
Zeydan’dan Akif Abi’ye Talimat Gibi Eleştiri! Admin Ali Pekmezci
Advert
CHP’li Seyhan Belediye Başkanı Akif Akay’ın geçici bir süreyle iptal ettiği Halk Kartlar iki belediye başkanı arasında polemik konusu oldu. 
CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, partilisi Seyhan Belediye Başkanı Akay’a eleştiri ve tavsiye sınırlarını aşan bir dille hitap ederek adeta talimat verircesine konuştu. 
Karalar şunları söyledi:
Sayın Genel Başkanımızın mimarı olduğu, büyük uğraşlarla başlattığımız, binlerce haneye umut olan, Türkiye'de öncüsü olduğumuz Halk Kart projemizin çeşitli gerekçelerle iptal edilmiş olması bizi ziyadesi ile üzmüştür. 
Bu projede halk kart verilen herkes teker teker kontrol edilmiştir. Daha sonra durumunda değişiklik olanlar olmuş ise, yanlışlıklar var ise bunlar ayıklanır, yerine yeni insanlara bu kartlar verilir. Ama insanların bu şekilde mağdur edilmesini kabul edemeyiz.
Büyükşehir Belediye Başkanı olarak, Halk Kart'ın bir an evvel yeniden başlatılması konusunda gerekli uyarıları yaptım. Gerekli maddi desteği de sağladım.
Buzdolabı boş şekilde markete gidip kartının boş olduğunu öğrenenler, yeni eğitim dönemi çocuğuna forma alamayanlar olmuş. Telafisini takip edeceğim.
İlçe Belediyeleri hangi partiden olursa olsun, Adana Büyükşehir Belediyesi olarak yanlışlar konusunda uyarmak bizim sorumluluğumuzdur.
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
“Sen Ajan mısın, Provokatör müsün?”
“Sen Ajan mısın, Provokatör müsün?”
ddddd
Vali Demirtaş’tan Uygulama Noktalarına Ziyaret
Vali Demirtaş’tan Uygulama Noktalarına Ziyaret