Advert
MANŞET HABERLER

Hacizci Sendikacı-Müteahhit Tanıdık Çıktı

Hacizci Sendikacı-Müteahhit Tanıdık Çıktı
Hacizci Sendikacı-Müteahhit Tanıdık Çıktı Admin Ali Pekmezci
Advert
CHP’li Ceyhan Belediyesi’ne eski AKP’li belediye döneminde kalan borçlar nedeni ile haciz gelmiş ve medyatik hacze tepki gösteren Başkanı Kadir Aydar, “Bu borç bir önceki dönem AKP Belediyesine ait bir borçtur” demişti..
Kadir Aydar’ın “Burası dingonun ahırı değil.. İşlemlerinizi tamamlamadan fatura kesip para almışsınız.. Sahte evrak üzerinden hacze geliyorsunuz. Bunca düzmece borca rağmen Ceyhan’da iş yapıyorum.. Hırsızlarla, sahte faturacılarla işim olmaz.. Ceyhan Belediyesi’nin bir kuruşunu kimseye yedirmem” diyerek tepki gösterdiği sürpriz müteahhidin kimliğine ulaştık.. 
Zeynel Abidin Büyükaslan adlı sendikacı-müteahhit, eski Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün A takımından çıktı.. Büyükaslan MHP’li belediyelere çok yakın bir isim.. Birçok MHP’li belediye başkanı ile çekilmiş fotoğraflarını paylaştığı görüldü..
Büyükaslan’ın daha önce Türk Yerel Hizmet-Sen Adana Bölge Başkanlığı yaptığı vurgulanırken, haciz konusunun 600 bin liralık yazılım bedeli olduğu da öğrenildi..
Bir sendikacının belediyeden ihale almış olması ve hacze giderken beraberinde gazeteci götürmesi, ‘son derece manidar bir durum’ şeklinde değerlendirildi..
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Boğa’dan Zeki Kızılkaya’ya Suç Duyurusu
Boğa’dan Zeki Kızılkaya’ya Suç Duyurusu
ddddd
Tahliye Talebi Mahkemece Reddedildi
Tahliye Talebi Mahkemece Reddedildi