Hacizci Sendikacı-Müteahhit Tanıdık Çıktı

Hacizci Sendikacı-Müteahhit Tanıdık Çıktı
Advert
CHP’li Ceyhan Belediyesi’ne eski AKP’li belediye döneminde kalan borçlar nedeni ile haciz gelmiş ve medyatik hacze tepki gösteren Başkanı Kadir Aydar, “Bu borç bir önceki dönem AKP Belediyesine ait bir borçtur” demişti..
Kadir Aydar’ın “Burası dingonun ahırı değil.. İşlemlerinizi tamamlamadan fatura kesip para almışsınız.. Sahte evrak üzerinden hacze geliyorsunuz. Bunca düzmece borca rağmen Ceyhan’da iş yapıyorum.. Hırsızlarla, sahte faturacılarla işim olmaz.. Ceyhan Belediyesi’nin bir kuruşunu kimseye yedirmem” diyerek tepki gösterdiği sürpriz müteahhidin kimliğine ulaştık.. 
Zeynel Abidin Büyükaslan adlı sendikacı-müteahhit, eski Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün A takımından çıktı.. Büyükaslan MHP’li belediyelere çok yakın bir isim.. Birçok MHP’li belediye başkanı ile çekilmiş fotoğraflarını paylaştığı görüldü..
Büyükaslan’ın daha önce Türk Yerel Hizmet-Sen Adana Bölge Başkanlığı yaptığı vurgulanırken, haciz konusunun 600 bin liralık yazılım bedeli olduğu da öğrenildi..
Bir sendikacının belediyeden ihale almış olması ve hacze giderken beraberinde gazeteci götürmesi, ‘son derece manidar bir durum’ şeklinde değerlendirildi..
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnşaattan Düşen İşçi Yaşamını Yitirdi
İnşaattan Düşen İşçi Yaşamını Yitirdi
Ceyhan’da Özel Ders Masrafına Son!
Ceyhan’da Özel Ders Masrafına Son!