Advert
MANŞET HABERLER

Tarsus Cumhuriyet Başsavcısına ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Tarsus Cumhuriyet Başsavcısına ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti
Tarsus Cumhuriyet Başsavcısına ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti Admin Ali Pekmezci
Advert

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, son Hâkimler ve Savcılar Kurulu Adli Yargı Kararnamesi ile Tarsus Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Murat Tiryaki’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Genel Sekreterimiz Av. Semih Gökayaz , Tarsus Baro Temsilcisi Av. Cihan Öktem ile Baromuz mensubu Av. Resul Şahan ve Av. Burak Köse, Tarsus Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Ramazan Murat Tiryaki’yi makamında ziyaret etti.

Baro Başkanı Av. Küçük, Tiryaki'ye Tarsus Cumhuriyet Başsavcılığı görevinde başarılar diledi.

Adana Barosu’nun ve üyelerinin hukukun ve adaletin tecellisi için özverili bir şekilde çalıştığını ifade eden Baro Başkanı Av. Veli Küçük, “Meslektaşlarımız ülkede hukukun egemen olması için var güçleriyle çalışmaktadır. Avukatların mesleki çalışmalarında bazen adliye koşulları, bazen Hakim ve Savcı sayısının yetersizliği, bazen de memur yetersizliği bu çabaları aksatmadır. Bu aksayan ve eksik kalan yönleri hep birlikte düzeltmeliyiz.” dedi.

Av.Küçük, meslektaşlarımızın Pozantı Adliyesi’nde yaşadığı sorunları dile getirerek bu sorunların çözüme kavuşması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Tarsus Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Murat Tiryaki de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Pozantı Adliyesi’nde avukatların yaşadıkları sorunların çözümü konusunda işbirliğine hazır olduklarını ve bu sorunların da en kısa sürede çözüleceğini dile getirdi.

ADANA BAROSU BAŞKANI AV. VELİ KÜÇÜK, TARSUS ADALET KOMİSYONU BAŞKANI ENGİN KOÇ’U ZİYARET ETTİ.

Adana Barosu Başkanı Av. Veli Küçük, Tarsus Adalet Komisyonu Başkanı Engin Koç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Genel Sekreter Av. Semih Gökayaz, Tarsus Baro Temsilcisi Av. Cihan Öktem ile Baromuz mensubu Av. Resul Şahan ve Av. Burak Köse ile birlikte Tarsus Adalet Komisyonu Başkanı Engin Koç’u makamında ziyaret etti.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Koç'a Tarsus Adalet Komisyonu Başkanlığı görevinde başarılar diledi.

Tanışma ve sohbet ortamında yapılan görüşmede meslektaşlarımızın Pozantı Adliyesi’nde yaşadığı sorunlar ile memur sayısının eksikliğinden kaynaklanan sorunlar ve İcra Müdürlüğünde meslektaşlarımızın yaşadığı sorunlar görüşülüp çözüm yolları arandı.

Tarsus Adalet Komisyonu Başkanı Engin Koç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi, teşekkürlerini ifade etti. Komisyon Başkanı Koç, Avukatların adliyede yaşadığı sorunların çözümü için yeniden bir değerlendirme yapalım ve sorunları hep birlikte aşalım dedi.

 

 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Trafik Kazasında Toplam 4 Kişi Yaralandı
Trafik Kazasında Toplam 4 Kişi Yaralandı
ddddd
ÇMO, Çevre Günü Mesajı Yayınladı
ÇMO, Çevre Günü Mesajı Yayınladı