Advert
MANŞET HABERLER

Gündemdeki İsim REMZİ ERGÜ Konuştu

Gündemdeki İsim REMZİ ERGÜ Konuştu
Gündemdeki İsim REMZİ ERGÜ Konuştu Admin Ali Pekmezci
Advert
Bir kısım medyanın boy hedefi haline getirdiği AK Partili Tufanbeyli Belediye Başkanı Av. Remzi Ergü, sessizliğini bozdu. Ergü, “Seçimi kaybedenler ve ahlaksız tekliflerinin karşılığını bulamayanlar maalesef iftira yoluna gidiyor. Ama amaçlarına ulaşamayacaklar” dedi. 
objektifa.com’un konuya ilişkin sorularını yanıtlayan Tufanbeyli Belediye Başkanı, şu görüşlere yer verdi:
“Seçimler kaybetmenin hırsı ve hazımsızlığı, içerden umduğunu bulamayan, istediğini alamayanların kişisel kin ve hırslarıyla birleşerek sahte hesap tetikçileri vasıtasıyla dört koldan saldırıyorlar.
Yalan, iftira hatta siyasi linç girişimine kadar varan, şahsıma ve belediyemize yönelik yoğun bir olumsuz algı ve karalama kampanyası yürütülmektedir.
Bizim verilemeyecek hiçbir hesabımız yoktur. Başımız dik alnımız açıktır.
Demokrasiye inanan herkes seçim sonuçlarını kabul edecek, toplumda fitne bozgunculuk yapmak yerine memleketin kalkınmasına nasıl katkı sunacaklarını düşünecek. Savaş ve linç psikolojisi ilkel bir patolojik durumdur. Ne memlekete ne kişilere bir fayda sağlar. Şayet memleket kaygıları varsa..
Her belediyenin olduğu gibi bizim belediyemizin de ilçe meclisi ve Büyükşehir meclisinden onaylanarak geçen bütçe kalemlerimiz vardır. Bu kalemlerden biri de "sosyal giderler” kalemidir. Bu bütçeler kanunlar dairesinde, devletin yetkili organlarının denetimine açık kullanılmaktadır.
Milletimiz yetki verdiği sürece, imkanlar dahilinde,gücümüz nispetinde milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz.
Remzi Ergü hayatını ilçesine, memleketine adamış biridir.
İçi dışı kötülukle dolu insanların anlattıkları, anlatmaya çalıştıkları Remzi Ergü ben değilim. İnsan kendi içindekileri dışa vurur. İyiler iyiyi kötüler kötüyü anlatır daima.
"PETROL SAVAŞLARIN ANASIDIR”
Bize saldıranların her birinin kişisel bir hikayesi vardır. Kendi nefsi için ,kişisel hırsla savaş acanların hikayelerini biz de anlatırız belki zamanı geldiğinde. 
Çok çekişmeli geçen yerel seçimin ardından yenilgilerine bin türlü kılıf arayip seçimden önceki gibi sağa sola saldıranlar,
Milletten yetki alamayanlar,
Aradığını bulamayanlar,
Bulduğunu bilemeyenler,
Ahlaksız tekliflerine olumlu yanıt alamayanlar..
Bütün bunların dalalet yolundaki tuzakları kendi başlarına geçecektir.”
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
“Sen Ajan mısın, Provokatör müsün?”
“Sen Ajan mısın, Provokatör müsün?”
ddddd
Vali Demirtaş’tan Uygulama Noktalarına Ziyaret
Vali Demirtaş’tan Uygulama Noktalarına Ziyaret