Advert
MANŞET HABERLER

Karaisalı Belediyesi’nde Neler Oluyor!

Karaisalı Belediyesi’nde Neler Oluyor!
Karaisalı Belediyesi’nde Neler Oluyor! Admin Ali Pekmezci
Advert
 
Karaisalı Belediyesi’nde neler oluyor!
Belediyede çalışırken işten çıkartılan bir kadın personelin sosyal medya üzerinden paylaştıkları  dudak uçuklatacak cinsten.
Hatice Nazlı Arıcı, Belediye Başkanı Sadettin Aslan’ın adını vererek önemli iddialar ortaya attı.
Noktasına virgülüne dokunmadan aşağıda yayınlayacağımız paylaşım, “Karaisalı Belediyesi’nde neler oluyor?” dedirtti.
İşte Hatice Nazlı Arıcı’nın o sözleri: 
“Ülkücü gibi görünenleri hiçbir zaman saygı, sevgi ve kardeşlik mertebesinde görmem. Haketmezler. Hakları yoktur. 
Sayın Liderim, Genel Başkanım Devlet Bahçeli Bey’in söylediği gibi “Ayağımıza basanın, aklını başından alırız” 
Karaisalı’da yaşayan insanlarımızın zekasını hafife aldınız, şaka gibi oyunlar çevirdiniz. Milliyetçi Harekat Partisi mensubuyum; her zaman onur ve gurur duydum. Ama sizin sığındığınız Üç Hilal Bayraklarımızın altında yapmadığınız ihanet kalmadı benim partime. Eğer bunları yazmamın, partime olan ihanetlerinizi, edepsizliklerinizi, ahlaksızlıklarınızı kanıtlamamın bir bedeli olacaksa gerçek bir Ülkücü olarak bedelini öderim. Siz oturduğunuz makamın bedelini gerek eğitiminizle , gerek Ülkücülüğünüzle, gerek edebiniz ve namusunuzla ödediniz mi? Hayır, siz şans eseri dalavere ile koltukta oturan iki kuruşluk namusunuzla o koltuğu işgal eden başkanlar.. 
Siz benim partime 200 Bin TL’yle mi adınızı yazdırdınız. 4 çocuk 2 kadın ve sayısız sevgiliye bakmak zor geldi. Çakallar da parayı verdi, çünkü 5 yıl içinde o parayı sahte faturalarla kat kat alacağını biliyordu.
Yazıklar olsun size! Bunlar daha ne ki? Şu kadarını bilin ki ben susmayacağım..!!
Ben Ülkücü yeminimi 3 yaşımda ettim. 30 yaşında ettiğiniz yeminler sizi makam mevki sahibi yaptı sanıyorsunuz! Yanılıyorsunuz bütün pislikleriniz ortada.
Ülkücüyüm diyorsunuz akşamına pavyonlarda boy boy fotoğraflarınız ortaya çıkıyor. Ülkücüyüm diyorsunuz ‘bir başkanınızın oğlu yaşında sevgilisi ve onun yaptığı gayri meşru çocuk’ ortaya çıkıyor. Nikahlı eşi boşamamış ama diyorsunuz bir de neden boşasın? Birden çocukların altına çifter çifter arabalar alınıyor, nikahlı eşine şoför ve araba tahsis ediliyor hoooop sıradan bir apartmandan rezidansa geçiş yapılıyor; oğlunun ellerine silah veriliyor ava çıkarılıyor, neden boşasın kadın? Parası kesilirse boşardı, kocası makama mevkiye sahip olmasaydı boşardı. 
Ama onlar kim? 
Sözde ülkücüler ,makyaja karşı, giyime kuşama karşı dindar bir toplumlar. Siz ne Ülkücüsünüz, ne de nsan. Karakterden yoksun bir para avcısısınız. Ülkücülüğün altına sığındığınızda herşey kaybolmuyor. Gerçek Ülkücü benim. Siz ancak Ülkücülüğü kirletirsiniz.!
Ben daha çeyreğini saydım, bunlar ne ki yaptıklarınızın yanında. Size saygı duyanlar da en az sizin kadar karaktersiz!
İşten çıkarılınca mı aklına geldi bunları yazmak diyenler olabilir. Ben saygılı bir biçimde kendilerine de söyledim her zaman, yalakalık yapmadığım için ekmeğimden oldum ÇAKALLAR! Ben gazetecilik okuyorum, geleceğin ışık saçan, kanıtlarıyla doğru bilgi paylaşımı yapan gazetecisiyim! Çok araştırıp, çok doğru ve nokta atışı bilgilerim olduğu için korkularından çıkartılmış olabilir miyim sizce? 
Asla kimseye bir saygısızlığım olmadı ama hırsızlıklarına, namussuzluklarına göz yummadığım için olabilir mi? 
Haklıyım hakkımı arayacağım.!!”
 
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Trafik Kazasında Toplam 4 Kişi Yaralandı
Trafik Kazasında Toplam 4 Kişi Yaralandı
ddddd
ÇMO, Çevre Günü Mesajı Yayınladı
ÇMO, Çevre Günü Mesajı Yayınladı