Advert
MANŞET HABERLER

Sözlü’nün Kafasındaki İl Başkan Adayı mı.?

Sözlü’nün Kafasındaki İl Başkan Adayı mı.?
Sözlü’nün Kafasındaki İl Başkan Adayı mı.? Admin Ali Pekmezci
Advert
Yeni yılla birlikte kongre takviminin işletileceği Adana MHP’de şimdilik derin bir sessizlik hakim. Birçok kulis faaliyeti gerçekleşse de bunlar masa altında tutuluyor. 
MHP lideri Devlet Bahçeli’nin Başdanışmanı ve Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Sözlü, sürecin tartışmasız bir parçası. Sözlü’nün, partinin gençleşmesi istemiyle kongrede İl Başkanlığı için Hasan Çalış’a destek vereceği camiada açıkça konuşuluyor. 
Gündemdeki isim Çalış’a bunu sorduk, işte yanıtı:
“Şu anda tarafımca böyle bir hazırlık ya da girişim söz konusu değil. Çünkü kongre takvimi henüz başlamadı. Üstelik son derece başarılı bulduğum bir İl Başkanımız ve yönetim var. Adım üzerinden MHP’nin ve mevcut yönetimin tartışılmasını istemem. 
Ancak nihayetinde bu bir bayrak yarışıdır. MHP’nin kongre takvimi başladığında, elbette ben de bir karar verme noktasına gelirim. Partime hizmet etme onur ve şerefine nail olmak, hangi makamda olursa olsun taşımak şahsım adına mutluluk olacaktır.”
DEVLET BAHÇELİ’DEN CHP YORUMU
Öte yandan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Beştepe'ye giden CHP'li" iddiasıyla ilgili konuştu. Bahçeli, CHP'deki suların artık durulmayacağını belirtti.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkgün Gazetesine verdiği röportajda CHP'de yaşananları değerlendirdi.
Bahçeli, CHP'de yaşananları, 'Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na alternatif oluşturma projesi' olarak nitelendirdi.
"CHP Türkiye'nin karşısındaki mihrak haline gelmiştir"
Röportajında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu da eleştiren Bahçeli, "CHP Türkiye'nin karşısındaki mihrak haline gelmiştir. Kılıçdaroğlu günden güne erirken Türkiye'nin siyasi ve toplumsal dengelerini de bozmanın çabasındadır" dedi.
Bahçeli, CHP'deki suların artık durulmayacağını belirtti.
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Manisa’da Deprem.. İstanbul’da Bile Hissedildi..
Manisa’da Deprem.. İstanbul’da Bile Hissedildi..
ddddd
Okan Alkan Adana Demirspor’da
Okan Alkan Adana Demirspor’da