Advert
MANŞET HABERLER

Mehmet Çabuk, 'Adanalı En İyiye Layık’

Mehmet Çabuk, 'Adanalı En İyiye Layık’
Mehmet Çabuk, 'Adanalı En İyiye Layık’ Admin Ali Pekmezci
Advert

Adana Jolly Joker ortaklarından Mehmet Çabuk, uzun yıllardır eğlence ve hizmet sektöründe bulunduklarını ve hep iyi işler yapmanın mücadelesi içerisinde olduklarını söyledi. Türkiye genelinde 9 şubesi ile müziğe herkesin erişmesini sağlayan JollyJoker’iEsas 01 BurdaAVM’de açtıklarını ifade eden Mehmet Çabuk, “Jolly Joker markasını Adana’ya getirmek için yoğun çaba harcadık.

Çünkü böyle bir markayı Adanalılardan mahrum etmek istemedik. Sağ olsunlar Jolly Joker kurucu ortağı İbrahim Sayın ve ekipteki herkes JollyJoker’i Adana’ya getirmemize büyük destek verdiler. Onlara da sonsuz teşekkür ediyoruz. 15 Kasım’da açılmıştık ve bir ay olmamasına rağmen Adanalıların JollyJoker’e yoğun ilgi gösterip sahiplenmeleri bizleri çok sevindiriyor. Ben her zaman Adanalının kaliteli şeylere sahip çıktığını söylerim ve bu nedenle de Adanalı her şeyin en iyisine layıktır” dedi.

KİMLER SAHNE ALACAK

Jolly Joker Adana’da 4 Aralık’ta Sevcan Orhan, 6 Aralık’ta Büyük Ev Ablukada, 7 Aralık’ta Selami Şahin, 13 Aralık’ta Koray Avcı, 14 Aralık’ta Hakan Altun, 20 Aralık’ta Gülşen, 21 Aralık’ta Bülent Ersoy, 28 Aralık’ta ise Merve Özbey sahne alacak

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Manisa’da Deprem.. İstanbul’da Bile Hissedildi..
Manisa’da Deprem.. İstanbul’da Bile Hissedildi..
ddddd
Okan Alkan Adana Demirspor’da
Okan Alkan Adana Demirspor’da