Advert
MANŞET HABERLER

Bayram Akgül İsyan Etti!

Bayram Akgül İsyan Etti!
Bayram Akgül İsyan Etti! Admin Ali Pekmezci
Advert
Adanaspor Kulübü başkanı Bayram Akgül’den dünkü Bursaspor maçı ve diğerlerine yönelik şok açıklamalar..
Adanaspor aleyhine gerçekleşen yoğun hakem hatalarının (!) altını çizen Akgül, daha sonra bu hakemlerin DİNLENDİRİLMESİnin haklılıklarını ortaya çıkardığını vurguladı. 
“Bundan sonra Büyük Adanaspor Taraftarımızla birlikte Adana, HERKESE HER TÜRLÜ deplasmandır” diye konuşan Akgül’ün haklı isyanı: 
“Adanaspor Yönetim Kurulu Başkanı olarak tüm spor camiası bilir ki, kulübümüze yönelik hakem hatalarına karşı her zaman sağduyulu açıklamalar hatta genelde de açıklama dahi yapmamaktayım.
Süperlig çıkma final maçı olan Kasımpaşa maçımızdaki hakem hatası, süperlige çıktığımız sezondaki hakem hataları tüm kamuoyunun bilgisindedir.
Camia olarak ne kadar sağduyulu yaklaştıysak hakem hatalarından en büyük zararı da camia olarak yine biz yaşamaktayız.
Hakem hatalarının üst üste devam etmesi artık sağduyulu yaklaşımımızın suistimal edildiğini düşündürttürürken, maçlarımızı yöneten hakemlerin maçlarımızdan sonra dinlendirilmesi haklılığımızı teyit etmektedir.
Tüm futbol camiasının bileşenlerinin oturduğu masadan artık kalkıyoruz. Bu hatalar devam ettiği takdirde, o masayı da devireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Adanaspor camiasının canının yandığı yerde o masada kimseyi bundan sonra rahat oturtmayacağız.
Bundan sonra Büyük Adanaspor Taraftarımızla birlikte Adana, HERKESE HER TÜRLÜ deplasmandır.
ADANASPOR A.Ş.
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
BAYRAM AKGÜL”
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Adana Polisi Kaçakçılara Göz Açtırmıyor
Adana Polisi Kaçakçılara Göz Açtırmıyor
ddddd
Ceyhan Cezaevi Bekleme Salonu İnşaatı Başladı
Ceyhan Cezaevi Bekleme Salonu İnşaatı Başladı