Advert
MANŞET HABERLER

Akif Akay’ın Kızı Deniz Hanıma Sorularımız Var!

Akif Akay’ın Kızı Deniz Hanıma Sorularımız Var!
Akif Akay’ın Kızı Deniz Hanıma Sorularımız Var! Admin Ali Pekmezci
Advert
Seyhan Belediyesi son aylarda gündemin en önemli maddelerinden biri olma özelliğini taşıyor. Mecliste yaşananlar, medyada yazılıp çizilenler yılların dürüst siyaset adamı Akif Akay’ı arafta bırakıyor. 
Bunlardan ilki Özel Kalem Müdürlüğüne getirdiği damadı Erkal Şenyurt idi. Tüm tepkilere rağmen kayınbabasının dokunmadığı Erkal, belediye yönetimini de dizayn etti. Mersin’den getirdiği asker kökenlilerden belediyeci üretmeye çalıştı. Bunlardan biri de kadındı. Damat bey CHP’lileri sürgüne gönderdi, kızağa çekti. 
Erkal Şenyurt’un arkasındaki güç kayınbabası Akif Akay mıydı, yoksa eşi Deniz Akay Şenyurt mu.?
Buna “Akif abi sırtındaki kamburu ikiye çıkardı” dersek daha doğru olur. 
Damatla ilgili şikayetler bir başkan yardımcısının istifasını daha sonra ikna edilerek görevine dönmesine kadar diz boyu. 
Gelelim Deniz Akay Şenyurt’a.. 
Düzgün ve dürüst babanın kızına sorularımızı yönelteceğiz, vereceği her yanıtı noktasına virgülüne dahi dokunmadan bu sütunlarda yayınlayacağız. 
 • Sayın Deniz Akay Şenyurt, belediyede aktif olarak herhangi bir göreve sahip misiniz.?
 • Her gün belediye çalışanı gibi sabah 08.00 akşam 18.00 belediyede bulunarak, birim çalışanlarını sorgulayıp denetliyor musunuz.!
 • Seyhan Belediyesi’nde size ayrılmış bir oda var mıdır, varsa bu odada hangi sıfatla ve genellikle kimlerle görüşmeler gerçekleştiriyorsunuz.?
 • Belediye ile iş yapan müteahhit, firma yetkilileri, alım-satımcılarla görüşmeleriniz oldu mu.? Genellikle neler konuştunuz.?
 • Bu amaçla size ulaşanlar olduğunda onlara hangi yanıtı veriyorsunuz.? Ya da görüşmeyi sağlamak için yönlendirdiğiniz başka ilgililer oluyor mu.? 
 • Haber portalı olarak, sizi aramak suretiyle (isim vererek) bazılarıyla görüşüp görüşmediğinizi sorma imkanına sahip olabilir miyiz.? 
 • Belediyeyi babanız değil de siz ve eşinizin yönettiği şeklindeki eleştiri hakkındaki düşünceniz nedir.?
 • Sayın Deniz Akay Şenyurt, bu sorularımıza sizden yanıt bekliyoruz. Açıklamalarınız noktasına virgülüne dahi dokunmadan yayınlanacaktır. 

  İLGİLİ HABER
 •  
 
 
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Ceyhan’da Asfalt Çalışmaları Tam Gaz...
Ceyhan’da Asfalt Çalışmaları Tam Gaz...
ddddd
Adana Uçuşları 4 Haziran’da Belli Olacak!
Adana Uçuşları 4 Haziran’da Belli Olacak!