Advert
MANŞET HABERLER

Ömer Çelik'ten Hain PKK Saldırısına Sert Tepki

Ömer Çelik'ten Hain PKK Saldırısına Sert Tepki
Ömer Çelik'ten Hain PKK Saldırısına Sert Tepki Admin Ali Pekmezci
Advert

''Her kirli projenin içinde PKK var''

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde odun topmaya giden köylülere yönelik saldırıyla ilgili olarak 'Türkiye, PKK ile mücadele ederek bölgemizdeki insanlık dışı tüm kirli projelerle de mücadele yürütmektedir." dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Çelik, bugün Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde odun topmaya giden köylülere yönelik, terör örgütü PKK'lı teröristlerce 5 sivilin şehit edilmesine çok sert tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Çelik şu ifadeleri kullandı; "Yakın coğrafyamızda mazlum halkların kanına giren her kirli projenin, her işin içinde PKK var. Terör tarihinin gördüğü en insanlık dışı örgütlerin başında geliyor. Türkiye’nin bu terör örgütüne karşı verdiği mücadele sonuna kadar haklı bir mücadeledir.
Türkiye’nin PKK’ya karşı mücadelesi, insanlık dışı bir terör örgütüne karşı insani değerleri koruma mücadelesidir. Türkiye, PKK ile mücadele ederek bölgemizdeki insanlık dışı tüm kirli projelerle de mücadele yürütmektedir."

Sadece PKK'ya karşı mücadele etmediklerinin altını çizen Çelik, "PKK’ya karşı mücadele ederken sadece tek bir terör örgütüyle değil, aynı zamanda çok boyutlu kirli ittifaklarla da mücadele ediyoruz. Mücadelemiz ülkemizin hukukunu ve vatandaşlarımızı koruma mücadelesi olduğu gibi, yakın coğrafyamıza çirkin projeleri dayatanlarla da mücadeledir" şeklinde konuştu.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Ceyhan’da Asfalt Çalışmaları Tam Gaz...
Ceyhan’da Asfalt Çalışmaları Tam Gaz...
ddddd
Adana Uçuşları 4 Haziran’da Belli Olacak!
Adana Uçuşları 4 Haziran’da Belli Olacak!