Advert
MANŞET HABERLER

Gelecek Partisi’nin Adana İl Başkanı Değişti

Gelecek Partisi’nin Adana İl Başkanı Değişti
Gelecek Partisi’nin Adana İl Başkanı Değişti Admin Ali Pekmezci
Advert

Gelecek Partisi'nin Adana İl Başkanı Adnan Fındık'ın yerine Kenan Akkaya atandı.
Alınan kararı Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Ebubekir Yıldırım şu açıklama ile duyurdu:
"Gelecek Partisi Aralık 2019’da kuruluşunu ilan ettikten sonra gerek yapıcı muhalefet yaklaşımı gerekse de Türk Siyasal hareketleri içindeki önemi her geçen gün artmaya devam ediyor.

Tüm Türkiye sathında teşkilat çalışmaları ilk günden itibaren güçlü şekilde devam etmekle birlikte Coronavirüs salgınının baş gösterdiği tarihlerde de Adana’mızın Gelecek Partisi İl Başkanı da atanmıştı. Adnan Fındık Başkanımız zor süreçte taşın altına elini koyan teşkilat mensuplarımız ile birlikte önemli çalışmalara imza atmıştı. Kurucu İl Yönetimi de özverili çalışmaların nihayetinde ilan edilmiş aynı şekilde İl Başkanlık Binamızın açılış çalışmaları da son evreye ulaşmış idi. Ve yine 15 ilçemizde de yoğun temaslar ile teşkilatlanma adına önemli gayretler ifa edilmişti.

Ancak geldiğimiz süre zarfında tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde ve şehrimizde salgın sebebiyle bir çok insan hem Sağlık hem de İş durumu yönüyle ciddi manada olumsuz etkilenmelere muhatap oldu. Dolayısıyla İl Başkanımız Adnan Fındık’ta bu gerekçelerle birlikte Adana’da bir Bayrak Değişimi isteğini Genel Merkez Teşkilat Başkanlığına iletmek suretiyle İl Başkanlık görevinden affını talep etmiştir. Genel Başkanımızın da oluruyla ilgili talebe saygı duyulmuştur. Birlik ve beraberlik içinde Genel Merkezimizin taktiriyle, istişareler neticesinde yeni atanan İl Başkanımız Kenan Akkaya olmuştur."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Vali Demirtaş’tan Uygulama Noktalarına Ziyaret
Vali Demirtaş’tan Uygulama Noktalarına Ziyaret
ddddd
Şehit Eşinden Duygulandıran Mesaj
Şehit Eşinden Duygulandıran Mesaj