"Yeteneğine Güveniyorsan Demirspor'a Gel"

Advert

 Adana Demirspor Altyapı Genel Koordinatörü ve U-21 Antrenörü Erol Yaşar Ayas, futbolcu izlemek üzere yurt dışına gitti. İlk etapta Kenya, Nijerya ve Kamerun'da oyuncu takip edeceklerini ve belirledikleri isimler üzerine yoğunlaşacaklarını söyleyen Erol Ayas, daha sonra ise genel bir tarama yapacaklarını belirtti.
Adana Demirspor'a daha az maliyetle yetenekli genç oyuncular kazandırmayı hedeflediklerine dikkat çeken Ayas, direkt olarak futbolcularla görüşeceklerini açıkladı.  
Ayas, ‘'Adana Demirsporumuzu direkt olarak hedefe götürecek oyuncuları bünyemize katmayı hedefliyoruz. Beğendiğimiz isimler olunca hemen hocamız Erkan Sözeri ile irtibata geçerek uygun görmesi halinde transfer etmeyi planlıyoruz. Tam anlamıyla oyuncu kaynağına gidiyoruz. Her bölgeye oyuncu bakacağız. Kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğiz'' diye konuştu.
‘AVRUPA'YI DA TARAYACAĞIZ'
Ayas, Adana Demirspor'un hedefleri büyük bir camia olduğunu anlatarak şunları söyledi;
‘'Öncelikle Afrika kıtasını tarayacağız. Hem bu sezon hem de ilerleyen yıllar için uzun vadeli bir plan yaptık. Avrupa'yı da takip edip özellikle gurbetçi oyuncularımızla temas halinde olacağız. Takımımız inşallah bu sezon Süper Lig'e çıkınca Adana Demirspor takımının adını Avrupa'ya duyurmak istiyoruz. Yapacağımız hamlelerle bunu gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.''
Başkan Sedat Sözlü, İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Deniz ile birlikte havaalanından Ayas'ı yolcu ederken, iyi haberlerle dönmesi temennisinde bulundu. Sözlü, ‘'İnşallah Erol hocamız genç ve yetenekli oyuncuları bir an önce takımımıza kazandıracaktır. Kendisine güveniyoruz'' ifadelerini kullandı.
Ayas'ın İstanbulspor, Adanaspor, Mersin İdmanyurdu, Feyenoord, Avustralya Süper Lig ekiplerinden Sdney Wanderers ve Milli Takımlar Batı Avrupa

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uyuşturucu Operasyonunda 25 Tutuklama!
Uyuşturucu Operasyonunda 25 Tutuklama!
Kamu Müteahhitlerinde Küreksiz Sevinci..
Kamu Müteahhitlerinde Küreksiz Sevinci..