Advert
MANŞET HABERLER

İnanılmaz.. Uludağ Şikayetini Geri Çekmiş!

İnanılmaz.. Uludağ Şikayetini Geri Çekmiş!
İnanılmaz.. Uludağ Şikayetini Geri Çekmiş! Admin Ali Pekmezci
Advert
 

Sarıçam İlçe Belediyesi'nde 12 Haziran 2017 günü Murat Şu adlı müteahhit-emlakçı silahla 3 kişiyi rehin almış, sonra da ikna edilerek bir süre sonra gözaltına alınıp tutuklanmıştı. 

Bu davayla ilgili şok edici bor gelişme yaşandı. MHP’li Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, bilinmeyen bir nedenden ötürü şikayetini geri çekti. Sanık Murat Şu tahliye edildi.

Arada nasıl bir ilişki ağı olduğu merak ve tartışma konusu. 

KORKU FİLMİ GİBİ BASKIN...

Belediyenin hisse sahibi olduğu bir arsa satışından kaynaklı sorun yaşayan Murat Şu, belediye hizmet binasının giriş katında bulunan Emlak Müdürlüğü kısmına geldi. Burada belindeki silahı çıkartıp Belediye Emlak Müdürü Üzeyir Çulha ile birimde görevli 2 memuru rehin alan Murat Şu, kapıyı kapatarak bir süre bağırarak mağdur olduğunu söyledi. Olay nedeniyle çok sayıda polis, belediye hizmet binasına geldi.

Dönemin Adana İl Emniyet Müdürü Osman Ak da olay yerine gelerek çalışmaları yönetti. Çelik yelekleriyle önlem alan polisler, binayı boşalttı. Belediye binasının ön ve arka kısmında bulunan otoparklardaki araçlar da dışarıya çıkartıldı. Sarıçam Kaymakamlığı ile aynı binada bulunan belediyenin Emlak Müdürlüğü'nde 3 kişiyi rehin alan şüpheli, polislerce ikna edilerek gözaltına alındı. Olay yeri inceleme ekipleri de olay yerinde inceleme yaptı. Şüphelinin sağlık kontrolü için Adana Adli Tıp Kurumu'na götürüldü, sorgusunun ardından tutuklandı. 

MURAT ŞU: ELİMDE HER TÜRLÜ BİLGİ-BELGE MEVCUT

Bu arada konuyla ilgili haber merkezimize ulaşan Murat Şu, davasında haklı olduğunu ve elinde her türlü bilgi belgenin mevcut olduğunu söyledi.

Şu, “Sarıçam Belediyesi tarafından hak gasbına uğradım. Bu konuda mahkemelerimiz devam ediyor.” açıklamasında bulundu.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
İki Katlı Evde Çıkan Yangın Ucuz Atlatıldı
İki Katlı Evde Çıkan Yangın Ucuz Atlatıldı
ddddd
Savcı Kararlı.. 4 Şüpheli Daha Gözaltında..
Savcı Kararlı.. 4 Şüpheli Daha Gözaltında..
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat