Advert
MANŞET HABERLER

Başkan Mehmet Ay, 'Her Zaman Sahada Halkımızlayız'

Başkan Mehmet Ay, 'Her Zaman Sahada Halkımızlayız'
Başkan Mehmet Ay, 'Her Zaman Sahada Halkımızlayız' Admin Ali Pekmezci
Advert
 

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, ilçelere ziyarette bulundu, esnafların sorunlarını dinledi, yeni üye sayısı hedefini yakalayan ilçelere teşekkür plaketi verdi.

‘SAHADAYIZ’

Başkan Ay, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte sırasıyla Karaisalı, İmamoğlu, Aladağ ve Karataş ilçelerine ziyarette bulundu. İlçelere ziyaretler gerçekleştiren Başkan Ay, “Seçimden seçime değil her zaman sahada, halkımızlayız” dedi.

MASKE, MESAFE VE TEMİZLİK UYARISI

Başkan Ay ve beraberindekiler, koronavirüs tedbirleri kapsamında maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat ederek ilçe cadde ve sokaklarında gezip esnafları ziyaret etti. Esnaflarla sohbet edip, alış veriş yapan Başkan Ay, maskesi olmayan vatandaşlara kendi elleriyle maske takarak maske, mesafe ve temizlik konusunda gerekli uyarılarda bulundu. Başkan Ay, “Koronavirüs tedbirleri sebebiyle eskisi gibi kucaklaşamıyoruz ama kalpten selamlaşıyoruz. Kıymetli hemşehrilerimizle, esnaflarımızla sohbet ediyor, sorunlarını dinliyoruz. Seçimden seçime değil her zaman sahada halkımızlayız” dedi.

COŞKUYLA KARŞILANDI

Başkan Ay, AK Parti Karaisalı, İmamoğlu, Aladağ ve Karataş ilçe teşkilatları ile bir araya geldi.

Teşkilat buluşmalarında coşkuyla karşılanan Başkan Ay, şöyle konuştu:

"Bu parti vesayet odaklarının kurduğu bir parti değildir. Bu parti bizatihi milletin kendisinin kurduğu, liderliğini de Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı bir partidir. Yerli ve milli olan vatan evlatları bu aziz millete hizmet etmeye 19 yıl olduğu bundan sonra da devam edecektir."

Başkan Ay, Karaisalı, İmamoğlu, Aladağ ve Karataş ilçe teşkilatlarının üye seferberliğinde yıl sonuna kadar olan yeni üye sayısı hedeflerini yakaladıklarına da dikkat çekerek şunları söyledi:

“İlçe teşkilatlarımızı tebrik ediyorum. İlçelerimizdeki hizmet bayrağımızı daha yükseklere taşıyan ilçe başkanlarımıza, koordinatörlerimize ve tüm teşkilatımıza sonsuz teşekkür ediyorum.”

 

TEŞEKKÜR PLAKETİ

Başkan Ay, daha sonra, yeni üye çalışmalarında başarı gösteren ilçe başkanları ile ilçe koordinörlerine teşekkür plaketi verdi.

Başkan Ay ve yönetim kurulu üyelerinin önümüzdeki günlerde ilçe ziyaretlerini sürdürüp, esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinleyecekleri, ilçe teşkilatları ile de bir araya gelerek görüş alış verişinde bulunacakları belirtildi.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
İki Katlı Evde Çıkan Yangın Ucuz Atlatıldı
İki Katlı Evde Çıkan Yangın Ucuz Atlatıldı
ddddd
Savcı Kararlı.. 4 Şüpheli Daha Gözaltında..
Savcı Kararlı.. 4 Şüpheli Daha Gözaltında..
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat