Advert
MANŞET HABERLER

Söyler’den Muzaffer Çintımar’a Nezaket Ziyareti

Söyler’den Muzaffer Çintımar’a Nezaket Ziyareti
Söyler’den Muzaffer Çintımar’a Nezaket Ziyareti Admin Ali Pekmezci
Advert


Atletik Conan Vücut Geliştirme Fitness Spor Kulübü Başkanı Nihat Söyler; Gençlik Hizmetleri İl Spor Müdürü Muzaffer Çintimar’ı makamında ziyaret etti.  Aynı zamanda Uluslararası Hakem de olan Söyler; Çintimar’a yeni görevinde başarılar dileyip, kulübün flamasını verdi.

Bir çok İl’de başarılı bir performans sergileyen, tesisleşmeye önem veren, sportif faaliyetler konusunda hassaslığı ile dikkat çeken, ülkemizin değerli bürokratlarından Muzaffer Çintimar’a Adana’daki görevinde başarılar dileyen Nihat Söyler; ziyaret sırasında Atletik Conan Vücut Geliştirme ve Fitness Spor Kulübü hakkında kısa bilgiler verdi.

Bugüne kadar 50’ye yakın milli sporcu yetiştiren, uluslararası arenada hakemlik yaparak ülkemizi temsil eden Nihat Söyler; “Başarılı bir sporculuk yaşamının ardından bürokrat olarak da ülke gençliğine hizmet eden Sayın Çintimar’ın Adana’da beklenen ve özlenen hizmetlere imza atacağına inanıyorum. Kendisiyle yaptığımız kısa görüşmede bu inancımı dile getirdim. Olaganüstü günler yaşadığımız, hayatı durma noktasına getiren salgın nedeniyle sportif faaliyetler de sekteye uğradı. Normalleşmeye geçildiği bu günlerde pandemikurallarını da gözeterek, yeniden sportif çalışmalarımıza hız verip, gençliği spor salonlarına çekmeyi hedefliyoruz. Spor Kulüpleri olarak Sayın Müdürümüzün her zaman yanında olacağız. Kendisine bu görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

 

 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
İki Katlı Evde Çıkan Yangın Ucuz Atlatıldı
İki Katlı Evde Çıkan Yangın Ucuz Atlatıldı
ddddd
Savcı Kararlı.. 4 Şüpheli Daha Gözaltında..
Savcı Kararlı.. 4 Şüpheli Daha Gözaltında..
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat