Advert
MANŞET HABERLER

“Gündoğdu’nun Vizyonunu 15 Yıldır Biliyorum”

“Gündoğdu’nun Vizyonunu 15 Yıldır Biliyorum”
“Gündoğdu’nun Vizyonunu 15 Yıldır Biliyorum” Admin Ali Pekmezci
Advert
 

Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, Adana’ya yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş’e gerçekleştirdiği hayırlı olsun ziyaretinde memleket meselelerine katkıda bulunmaya devam ettiklerini ve Vakfın çalışmalarını anlattı. 

Başsavcı Bilal Gümüş ise Gökhan Gündoğdu’yu 15 yıl önceden tanıdığını ve takdir ettiğini söyledi

Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, Başsavcı Bilal Gümüş’e olan ziyaretinde yeni görevinde başarılar dileyip okulların açılması konusunda Milli Eğitim Bakanlığı’nın alacağı her karara hazır olduklarını vurguladı ve Pandemi dönemi uzaktan eğitimi en başarılı şekilde tamamladıklarını söyledi. 

ADANA’YA YİNE TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ GETİRDİK

Dr. Gökhan Gündoğdu, “Sınavlarda bu yılda Adana’ya Türkiye birincilikleri getirdik. Öğretmenlerimize, öğrencilerinize ve velilerimize teşekkür ederim. Ayrıca bölgemizin en etkin Vakfı’nı kurmanın gururu içerisindeyiz. Bu topraklardan kazandıklarımızı bu toprakların insanları ile paylaşıyoruz. Sınavlarda aldığımız başarılar ile Adana’nın eğitim çıtasını daha yukarı taşıyoruz. Eğitime olan aşkımız ve yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor’ dedi.

BAŞSAVCI GÜMÜŞ: GURUR VERİCİ

Adana’nın yeni Başsavcısı Bilal Gümüş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip 15 yıl önce Karaisalı Savcılığı yaptığı dönemde Gökhan Gündoğdu ile tanıştığını ve Gündoğdu’nun başarılarını bildiğini ifade edip, “ Vakfınızın sosyal projeler konusundaki duyarlılığı çok güzel. Gökhan beyin vizyonu ve çağdaşlığını 15 yıl önceden biliyorum. Onun başında bulunduğu Gündoğdu Koleji’nin başarıları ve Gündoğdu Vakfı’nın takdire şayan çalışmaları artık bizimde başarımız olacak. İnşallah okula ziyaretimde olacak” diye konuştu.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
İki Katlı Evde Çıkan Yangın Ucuz Atlatıldı
İki Katlı Evde Çıkan Yangın Ucuz Atlatıldı
ddddd
Savcı Kararlı.. 4 Şüpheli Daha Gözaltında..
Savcı Kararlı.. 4 Şüpheli Daha Gözaltında..
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat