Advert
MANŞET HABERLER

“Boyvadaoğlu Bilsin ki; Satanlar da Bir Gün Satılır”

“Boyvadaoğlu Bilsin ki; Satanlar da Bir Gün Satılır”
“Boyvadaoğlu Bilsin ki; Satanlar da Bir Gün Satılır” Ali Pekmezci
Advert
 

Partisinden bir süre önce istifa eden İYİ Parti Adana milletvekili İsmail Koncuk, büyük kurultayda kara listeyi kongre delegelerine dağıtanlar arasında Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu’nun da bulunduğunu ileri sürdü ve “Unutmasın satanlar da bir gün satılır” dedi. 

Koncuk, açıklamasında “Maalesef seçilmesinde büyük emek verdiğim İl Başkanı da, operasyoncuların hazırladığı kara listeyi delegelere dağıtan il başkanları içerisinde yer almıştır. Buna bütün Adana delegeleri şahittir. İsterse ispat da ederim. Tüm bunlar olurken, kendisi üzerinde büyük emeğim olmasına rağmen, bana hiçbir bilgi vermemiş ve kirli operasyonun bir parçası olmuştur.” dedi. 

BOYVODAOĞLU BİLSİN Kİ; SATANLAR DA BİR GÜN SATILIR

Koncuk şunları söyledi:

“Adana İl Başkanı, 20 Eylül tarihinde yaşanılan bu operasyondan sonra aradan geçen iki ay içerisinde, kamuoyunda adeta kıyamet koparken bir defa dahi beni aramamıştır. Aslında aramaya yüzü kalmamıştır. Hâlbuki böyle bir kara liste operasyonu yapılırken, (Sayın Vekilim, sen benim seçilmemde büyük emek sahibisin, böyle bir operasyon yapılıyor, ne yapayım, nasıl bir yol takip edeyim?) diye beni uyarabilir, kanaatimi sorabilirdi. Ancak bunların hiçbirini yapmamıştır. Kendisine bir abisi olarak şunu tavsiye edeyim (Satanlar er veya geç satılırlar esas olan dostlarına karşı sorumluluk içinde davranmak, vefalı olmaktır. Bunu yapmazsan yarın yanında bir tek gerçek dost bulamazsın.)

Kısacası, herkes kendine yakışanı yapar. Dilerim bu yaşananlardan bir ders alarak kendisine doğru bir gelecek profili çıkarabilsin.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
“Maskeleri Ne Zaman Bırakacağız”ın Yanıtı...
“Maskeleri Ne Zaman Bırakacağız”ın Yanıtı...
ddddd
AKAMDER’e Teşekkür Belgesi Verildi
AKAMDER’e Teşekkür Belgesi Verildi
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat