fmasaj Kano Milli Takımı Adana Valiliğinde...
Advert
MANŞET HABERLER

Kano Milli Takımı Adana Valiliğinde...

Kano Milli Takımı Adana Valiliğinde...
Kano Milli Takımı Adana Valiliğinde... Ali Pekmezci
Advert
 

Adana’da kamp faaliyetinde bulunan Kano Milli Takım Sporcuları Göktürk Korkmaz, Mehmet Ali Duman, Merve Hilal Acar ve Hilal Şimşek, Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Antrenör Öztürk Kuru, Türkiye Kano Federasyonu Başkan Danışmanı Lütfi Tolga Çelik, TOHM Adana İl Koordinatörü Mehmet Çekem ve Türkiye Kano Federasyonu İl Temsilcisi Harun Akıllı; Vali Süleyman Elban’ı ziyaret etti.

Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinde kamp yapan Kano Milli Takımı’nın faaliyetleri hakkında bilgiler alan Vali Elban, Adana’nın elverişli iklimi, kano ve kürek spor branşlarında ulusal ve uluslararası spor faaliyetlerine uygun alt yapısıyla öne çıkan bir il olduğunu belirtti.

Avrupa standartlarındaki tesisleriyle sporun her dalının Adana’da gerçekleştirilebileceğine ve bu sayede kentin spor turizmine önemli bir ivme kazandırılabileceğine vurgu yapan Vali Elban, “Kano Milli Takımı’mızı Adana’da ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Uluslararası arenada önemli başarılara imza atan takımımızın bundan sonra da milletimizin göğsünü kabartacağına yürekten inanıyoruz.” dedi.

Ziyaret, sportif faaliyetlere yönelik gerçekleştirilen çeşitli değerlendirmelerin ardından sona erdi.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Ceyhan Belediyesi’nden Yağmura Karşı Önlemler
Ceyhan Belediyesi’nden Yağmura Karşı Önlemler
ddddd
Yangında Cesedi Tanınmaz Hale Geldi
Yangında Cesedi Tanınmaz Hale Geldi
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat