fmasaj Yönetim Kurulu Üyesi: Fabrikaya Sokulmuyorum!
Advert
MANŞET HABERLER

Yönetim Kurulu Üyesi: Fabrikaya Sokulmuyorum!

Yönetim Kurulu Üyesi: Fabrikaya Sokulmuyorum!
Yönetim Kurulu Üyesi: Fabrikaya Sokulmuyorum! Ali Pekmezci
Advert
 
Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Lotez Sağlık Hizmetleri AŞ’nin yüzde 25 hisse sahibi olan Şaban Şahbaz, hissedar ve yönetim kurulu üyesi olmasına karşın şirkete sokulmadığını ileri sürerek savcılığa suç duyurusunda bulundu. 

Temel faaliyet alanı sterilizasyon hizmetleri olup merkezi sterilizasyon ünitelerinin projelendirilmesi, kurulumu ve işletilmesi konusunda faaliyet gösteren Lotez Sağlık, Adana’daki birçok hastane ile çalışıyor. 

Ancak ortaklar arasında bir süreden beri yaşanan anlaşmazlık “evrakta sahtecilik” suçlamasına kadar uzandı. Şirketin yüzde 25 hissedarı olan Şaban Şahbaz, ortaklık muhatabı olan Ahmet Tezcan ile oğulları Ali, Yunus, Süleyman ve Mehmet Tezcan tarafından işletmeye sokulmadığını, katılmadığı yönetim kurulu toplantılarına katılmış gibi imzasının taklit edildiğini öne sürdü. 

Avukatı Ertuğrul Doğaner de, dün (24 Kasım Salı) müvekkili Şaban Şahbaz’ın talebiyle bazı belgeleri almak amacıyla Adana OSB’deki fabrikaya gittiğini ancak içeri sokulmadığını söyledi. 

Şahbaz, avukatı Ertuğrul Doğaner aracılığıyla Cumhuriyet Savcılığına şikayette bulundu. İmzasının taklit edilmek suretiyle yönetim kurulu toplantılarına katılmış gibi gösterildiği suçlamasını yöneltti. 

Büyük ciddiyet ve vehamet içeren bu ticari gerginlik Adana kamuoyunu oldukça meşgul edecek gibi görünüyor.

 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Ceyhan Belediyesi’nden Yağmura Karşı Önlemler
Ceyhan Belediyesi’nden Yağmura Karşı Önlemler
ddddd
Yangında Cesedi Tanınmaz Hale Geldi
Yangında Cesedi Tanınmaz Hale Geldi
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat