Advert
MANŞET HABERLER

Ahmet Tezcan ve Oğulları Suskunluğunu Koruyor

Ahmet Tezcan ve Oğulları Suskunluğunu Koruyor
Ahmet Tezcan ve Oğulları Suskunluğunu Koruyor Ali Pekmezci
Advert
 

İşadamı Ahmet Tezcan ve oğulları, dün servis ettiğimiz haberle ilgili suskunluğunu koruyor. 

OSB’deki Lotez Sağlık’ın yönetim kurulu ve hissedarı Şaban Şahbaz’ın hiçbir şekilde tehditle karışık fabrikaya sokulmadığı ve imzasını taklit edildiği yönündeki açıklaması cevabını bekliyor. 

Cumhuriyet Başsavcılığı’nın avukatı aracılığıyla şikayet dilekçesi veren Şaban Şahbaz, hukuki yollardan hakkını aramayı sürdüreceğini bir kez daha tekrarladı. 

SES GETİREN DÜNKÜ HABERİMİZ ŞÖYLEYDİ:

Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Lotez Sağlık Hizmetleri AŞ’nin yüzde 25 hisse sahibi olan Şaban Şahbaz, hissedar ve yönetim kurulu üyesi olmasına karşın şirkete sokulmadığını ileri sürerek savcılığa suç duyurusunda bulundu. 

Temel faaliyet alanı sterilizasyon hizmetleri olup merkezi sterilizasyon ünitelerinin projelendirilmesi, kurulumu ve işletilmesi konusunda faaliyet gösteren Lotez Sağlık, Adana’daki birçok hastane ile çalışıyor. 

Ancak ortaklar arasında bir süreden beri yaşanan anlaşmazlık “evrakta sahtecilik” suçlamasına kadar uzandı. Şirketin yüzde 25 hissedarı olan Şaban Şahbaz, ortaklık muhatabı olan Ahmet Tezcan ile oğulları Ali, Yunus, Süleyman ve Mehmet Tezcan tarafından işletmeye sokulmadığını, katılmadığı yönetim kurulu toplantılarına katılmış gibi imzasının taklit edildiğini öne sürdü. 

Avukatı Ertuğrul Doğaner de, dün (24 Kasım Salı) müvekkili Şaban Şahbaz’ın talebiyle bazı belgeleri almak amacıyla Adana OSB’deki fabrikaya gittiğini ancak içeri sokulmadığını söyledi. 

Şahbaz, avukatı Ertuğrul Doğaner aracılığıyla Cumhuriyet Savcılığına şikayette bulundu. İmzasının taklit edilmek suretiyle yönetim kurulu toplantılarına katılmış gibi gösterildiği suçlamasını yöneltti. 

Büyük ciddiyet ve vehamet içeren bu ticari gerginlik Adana kamuoyunu oldukça meşgul edecek gibi görünüyor.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Vali Elban AA’ya Ziyarette Bulundu
Vali Elban AA’ya Ziyarette Bulundu
ddddd
Boncuk, 5 Gün Sonra Sahibine Kavuştu
Boncuk, 5 Gün Sonra Sahibine Kavuştu
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat