Advert
MANŞET HABERLER

Kılıçdaroğlu’nu Ceyhan’a Davet Etti

Kılıçdaroğlu’nu Ceyhan’a Davet Etti
Kılıçdaroğlu’nu Ceyhan’a Davet Etti Ali Pekmezci
Advert

 

Başkan Hülya Erdem Adana’da açılışlara ve bir dizi toplantılara gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Adana’da karşılayarak Ceyhan’ davet etti.

Adana CHP İl Başkanlığının ve Çukurova Belediyesinin Düzenlediği toplantı ve açılışlara gelen Genel Başkan Kılıçdaroğlu Belediye Başkanları, Muhtarlar, STK temsilcileri, İl ve İlçe Başkanları ve esnaf odası Başkanlarıyla ayrı ayrı bir araya gelerek Adananın sorunlarını dinledi. 

İl ve İlçe Belediye Başkanları ile bir araya gelen Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Belediyelerin sorunlarını ve projelerini dinledi. Toplantıda söz alan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, yaptıkları ve yapacakları projeleri Genel başkana aktararak takdir topladı. Başkan Hülya Erdem Ceyhan’da yapımı tamamlanan 3 Adet kreşin, Atatürk kent meydanının, Cezaevi bekleme salonunun, taziye evinin, 12 adet parkı Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na anlatarak takdir topladı. Kooperatiflerin açılışı için Genel başkan Kılıçdaroğlu’nu Ceyhan’a davet eden Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem,  genel başkandan gelme sözü aldı. Başkan Hülya Erdem, Adana Büyükşehir Belediyesi’ndeki makam ziyaretinin ardından Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na hediye takdim etti.

Genel Başkanı Adana’da ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Hülya Erdem; “ Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adana’da olmasının mutluluğunu yaşıyoruz. CHP’li belediyeler olarak Adana’da ve Ceyhan’da çok güzel projelere imza attık. Yaptığımız faaliyetleri Ceyhan’daki çalışmalarını anlatarak bilgi verdik. Genel Başkanımızın Adana’da olmasından onur duyduğumuzu ve ağırlamaktan sonsuz kıvanç duyduğumuzu belirtmek isterim” dedi.

 

Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu bir an olsun yalnız bırakmayan ve önemli istişarelerde bulunan Başkan Erdem, Ceyhanlıların sevgi ve selamlarını iletti. Adana’da düzenlenen programların son bulması ile Başkan Erdem milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla beraber genel başkanı hava alanından yolcu etti.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Savcı Kararlı.. 4 Şüpheli Daha Gözaltında..
Savcı Kararlı.. 4 Şüpheli Daha Gözaltında..
ddddd
Aladağ İlçe Başkanı Belli Oldu: Ahmet Ballı
Aladağ İlçe Başkanı Belli Oldu: Ahmet Ballı
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat