Advert
MANŞET HABERLER

Vali Elban Aladağ’da İncelemelerde Bulundu

Vali Elban Aladağ’da İncelemelerde Bulundu
Vali Elban Aladağ’da İncelemelerde Bulundu Ali Pekmezci
Advert

 

Bir dizi ziyaret ve incelemede bulunmak üzere Aladağ ilçesine giden Vali Süleyman Elban, Aladağ Belediyesini ziyaret etti.

Belediyeye gerçekleştirdiği ziyaret sırasında Belediye Başkanı Mustafa Akgedik tarafından karşılanan Vali Elban, ilk olarak Aladağlı vatandaşlara hizmet veren Halk Kütüphanesinde incelemelerde bulundu.

Ziyareti sırasında Başkan Akgedik’ten belediye tarafından ilçede gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Elban “Kentimizi tüm ilçeleriyle bir bütün olarak düşünüyoruz. İlçelerimizde gerçekleştirilen herhangi bir projenin, çalışmanın ve gelişmenin tüm ilimize yansıyacağını biliyor ve çalışmalarımızı yerel yöneticilerimizle daima iş birliği içinde yürütüyoruz.” dedi. Son günlerde ülke genelinde koronavirüs vakalarının artması sebebiyle alınan yeni tedbirlere ilçe genelinde uyulmasının büyük önem arz ettiğine değinen Vali Elban, “Bu virüsü hep beraber aldığımız tedbirlerle yeneceğiz. Tüm vatandaşlarımızdan maske, mesafe, hijyen kurallarına uymalarını ve alınan yeni tedbirleri eksiksiz uygulamalarını istiyoruz. Virüse karşı en büyük gücümüz birlik beraberlik içinde önlemleri almamız.” dedi.

Ziyaret, değerlendirmelerde bulunulmasıyla sürdü.

 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Adana Yeni Bir Sanayi Sitesi Kazanacak
Adana Yeni Bir Sanayi Sitesi Kazanacak
ddddd
Mersin Akkuyu’daki Patlama Planlı İmiş...
Mersin Akkuyu’daki Patlama Planlı İmiş...
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat