Advert
MANŞET HABERLER

AK Partili Başkandan CHP’li Üyeye Yanıt

AK Partili Başkandan CHP’li Üyeye Yanıt
AK Partili Başkandan CHP’li Üyeye Yanıt Ali Pekmezci
Advert
 

CHP Tufanbeyli Belediye Meclis üyesi Bekir Özdemir’in iddia ve suçlamalarına AK Partili Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü’den yanıt geldi. 

Başkanı Remzi Ergü, bir haber ajansına yaptığı ‘karşı açıklamada’, son belediye meclisinde görüşülen ve kar yağışı başlamadan önce belediyenin greyder alma talebine CHP’li Meclis Üyesi Bekir Özdemir’in karşı çıktığını belirterek, "Kürekle mi küreyelim karları" diyerek tepki gösterdi.

Başkan Remzi Ergü, ilçede her yıl yoğun kar yağışı nedeniyle kiralanan greyderlerden yeterince verim alınamadığını, Tufanbeyli halkının mağdur olmaması için İller Bankasından greyder alımı söz konusu olduğunu ve konunun komisyona sevk edildiğini söyledi.

CHP’li Meclis üyesi Bekir Özdemir'in ilçeye yapılan ve yapılacak her hizmet atağında ilçe halkının değil kendi siyasi kimliğini ön plana çıkarmak adına muhalefet ettiğini, ilçenin sorunlarına çözüm ve öneri değil sadece muhalefet ederek ilçenin geleceğine siyaset yapmak adına karalamalarda bulunduğunu ileri sürdü. 

Başkan Ergü, "İhtiyaç var mı ? Var. O halde, kira yapmayalım, satın almayalım. Siz söyleyin o zaman ne yapalım. CHP'nin kronik çıkmazı bu zaten. CHP her şeye karşı. Bir öneriniz varsa söyleyin o zaman. Kira yapma, satın alma, kürekle mi küreyelim karları” dedi.

BEKİR ÖZDEMİR NE DEMİŞTİ?

AK Partili Tufanbeyli Belediye Başkanı Av. Remzi Ergü ile ilgili görevi kötüye kullanma ve yolsuzluk iddiaları yargıya taşınırken ilave olarak 2016’dan bugüne kadar usulsüz, geriye dönük atılmış imzalarla sık borçlanmalarda bulunduğunu ileri süren Özdemir, Ergü’nün Belediye Meclis üyeleri tarafından yapılmamış işleri yapılmış gibi göstermek, sahte faturalarla yakınları ve akrabalarına haksız kazanç sağlamak, belediye ihalelerinde şeffaflık ve saydamlık ilkelerini çiğnemek gibi iddia ve suçlamalarla savcılığa şikayet edildiğini söylemişti. 

 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Adana Yeni Bir Sanayi Sitesi Kazanacak
Adana Yeni Bir Sanayi Sitesi Kazanacak
ddddd
Mersin Akkuyu’daki Patlama Planlı İmiş...
Mersin Akkuyu’daki Patlama Planlı İmiş...
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat