Advert
MANŞET HABERLER

Halı Sahacılar Faaliyete Geçmek İstiyor

Halı Sahacılar Faaliyete Geçmek İstiyor
Halı Sahacılar Faaliyete Geçmek İstiyor Ali Pekmezci
Advert

 

Son alınan tedbirlerle kapalı tutulan halı saha işletmecileri, iş yerlerini bir an önce açmak istediklerini söyledi. Adana Demirspor ve Adanaspor eski kaptanı, spor hocası futbol yorumcu Ercan Aslankeser spor salonları gibi halı sahaların da tedbirler kapsamında yeniden açılması gerektiğini kaydetti. Halı saha işletmeciliği de yapan Ercan Aslankeser açıklamlarda bulundu.

YANLARINDA ONLARCA İŞÇİ ÇALIŞTIRIYORLAR

Aslankeser, Adana'da bulunan ve korona virüs salgını dolayısıyla kapalı olan halı sahalar, yeniden faaliyete geçmesi gerektiğini bu konuda Vali Süleyman Elban, destek beklediklerini ifade etti. Aslankeser, günlerdir kapalı olduklarını ve birçok işletmenin ve spor salonlarının faliyette olmasına rağmen kendi iş yerlerinin açılmamasına anlam veremediklerini belirtti. Ercan Aslankeser sporun insanlar için moral, psikolojik rahatlama ve zindelik kazandıracağınıbelirterek, "Tüm esnaflar gibi bizler de bu süreci sancılı geçiriyoruz. İçerisinde bulunduğumuz sürecin toplumun her kesimini olumsuz bir şekilde etkiledi.Bu süreçte ekonomik olarak sıkıntılar yaşadığımız toplum olarak kesin. Bizlerde yanımızda onlarca işçi çalıştırıyoruz. Günlük en az 2 bin lira zararımız var" dedi. 

TEDBİRLERİMİZİ ALMIŞTIK

Aslankeser ayrıca halı sahalarında gerekli tedbirleri aldıklarını ifede ederek, “Pandemi sürecinde hijyenin ne kadar önemli olduğunu gördük. Bu bağlamda işletmelerimizde tüm hijyenik önlemleri aldık. Soyunma odalarından, halı sahalarımıza kadar tüm hijyenik çalışmaları tamamladık. Ancak buna rağmen faaliyetlerimiz durduruldu. Halı sahalar bir an önce açılsın” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Savcı Kararlı.. 4 Şüpheli Daha Gözaltında..
Savcı Kararlı.. 4 Şüpheli Daha Gözaltında..
ddddd
Aladağ İlçe Başkanı Belli Oldu: Ahmet Ballı
Aladağ İlçe Başkanı Belli Oldu: Ahmet Ballı
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat