Advert
MANŞET HABERLER

Başkan Soner Çetin’den Pandemi Uyarıları

Başkan Soner Çetin’den Pandemi Uyarıları
Başkan Soner Çetin’den Pandemi Uyarıları Ali Pekmezci
Advert

 

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana’da pandeminin acil önlemler alınması gereken boyuta geldiğini belirterek, her yurttaşın üzerine düşeni yapmasını istedi. Vali Süleyman Elban başkanlığında pazar günü toplantı yapıldığını açıklayan Başkan Soner Çetin, “Hastaneler henüz alarm zilleri çalacak düzeyde değil ama söyle giderse durum daha ciddi boyuta gelebilir” dedi.

Adana’da Covid 19 vakaları ve ölümlerin endişe verici olduğunu belirten Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, bu konuda daha sert önlemler alınabileceğini söyledi.

Çukurova Belediye Meclisi’nin Aralık ayı son toplantısında gündem maddelerine geçilmeden önce açıklamalarda bulunan Başkan Soner Çetin, “Pazar günü Sayın Valimiz Süleyman Elban başkanlığında bir toplantı yapıldı. Hastanelerde ve yoğun bakımlarda henüz alarm zilleri çalmıyor. Hastanelerde yer var. Ancak böyle devam ederse sıkıntı daha da büyüyebilir. Bu durumda Adana için radikal önlemler gündeme gelebilir” dedi.

Başkan Soner Çetin, her yurttaşın üzerine düşeni yapmasını ve kurallara uymasını istedi. Mecbur kalmadıkça insanların evden çıkmaması gerektiğini vurgulayan Başkan Soner Çetin, “Lütfen işimiz yoksa evden çıkmayalım. Yeni yasakları beklemeden tüm hemşehrilerimin kurallara uymasını bekliyorum. Herkese çağrı yapıyorum; benim kapımda herkese açık. Ancak telefonda söyleyebileceğiniz şeyler için yüz yüze görüşme talebinde bulunmayın. Kendinizi riske atın ne de başkasını. Maske, mesafe ve temizlik konusunda kurallara uyalım, kalabalık yerlerden uzak duralım” şeklinde konuştu.

Başkan Soner Çetin’in açıklamalarının ardından gündem maddelerine geçildi. Gündemde bulunan 3 madde de oy birliği ile kabul edildi.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Ziyapaşa Bulvarı’nda Trafik Kazası
Ziyapaşa Bulvarı’nda Trafik Kazası
ddddd
Teniste ATLI SPOR Farkı.. Adana’ya Yerleştiler..
Teniste ATLI SPOR Farkı.. Adana’ya Yerleştiler..
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat