Advert
MANŞET HABERLER

“Derhal Covid-19 Hastanesine Çevrilmeli”

“Derhal Covid-19 Hastanesine Çevrilmeli”
“Derhal Covid-19 Hastanesine Çevrilmeli” Ali Pekmezci
Advert
 

Adana’nın tıp ve kültür-sanat yaşamının nitelikli isimlerinden Dr. Haluk Uygur, pandemi noktasında yoğun bakım ünitelerine ilişkin önemli uyarı ve tavsiyede  bulundu. 

Adana milletvekillerine seslenen deneyimli sağlıkçı Dr. Haluk Uygur, “Yoğun bakımlar yüzde 100 dolu. Artık bir çok hastane ameliyathanelerini yoğun bakım ünitesi haline getirilmekte. Bu da Covid-19 dışı zararları ve ölümleri artırmaktadır. Numune Araştırma ve Eğitim Hastanesi, bir Covid hastanesi olarak açılmalıdır.” dedi. 

İşte o açıklama: 

ADANA MİLLETVEKİLLERİNE ÇAĞRIMDIR

Sağlık Bakanı Adana'da yoğun bakım doluluk oranını yüzde 81 olarak açıklamış. Sağlık dünyasında çevresi olan biri olarak ben tüm çabalarıma rağmen bir tanıdığıma yer bulamadım. Yoğun bakımlar yüzde yüz doludur. Artık bir çok hastane ameliyathanelerini yoğun bakım ünitesi haline getirilmektedir. Bu da Covid-19 dışı zararları ve ölümleri artırmaktadır.

Adana Mezarlıklar Daire Başkanı dün 70’den fazla korona hastası gömdüklerini açıklamıştır.

Acilen Adana'da niye kapandığını bilmediğimiz ve boş duran, geçmişte Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi olarak görev yapmış olan Numune Araştırma ve Eğitim Hastanesi, bir Covid-19 Hastanesi olarak açılmalıdır.

Nisan ayından beri yaptığım bu çağrıyı tüm Adana milletvekillerinin seslendirip, takip etmesini bir vatandaş olarak istiyorum. Milletin vekili olduklarını göstermelerinin tam zamanıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Hızını Alamadı, Sulama Kanalına Uçtu
Hızını Alamadı, Sulama Kanalına Uçtu
ddddd
Ay Değil, Tunceli’deki Filyasyon Ekibi...
Ay Değil, Tunceli’deki Filyasyon Ekibi...
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat