Advert
MANŞET HABERLER

Zeydan Karalar: Üniversitemizin Yanındayız

Zeydan Karalar: Üniversitemizin Yanındayız
Zeydan Karalar: Üniversitemizin Yanındayız Ali Pekmezci
Advert

 

Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ÇÜ Adana Meslek Yüksekokulu’nda incelemelerde bulundu.

Çukurova Üniversitesi Adana Meslek Yüksekokulu Beyazevler Kampüsü’nün bulunduğu bölgede heyelan riski olduğunu tespit ederek harekete geçen Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel, Büyükşehir Belediyesinden yardım istedi.

HEYELAN RİSKİNE KARŞI İHATA DUVARI YENİLENECEK

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile birlikte Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel, kampüsün Dilberler Sekisi’ne bakan kısmında incelemelerde bulunarak ihata duvarının yenilenmesi konusunda görüş alışverişinde bulundular.

Prof. Dr. Tuncel, Çukurova Üniversitesinin, Adanalıların öz malı olduğuna dikkat çekerek, kampüsün gelişmesine ve daha iyi şartlarda eğitim öğretim vermesine katkı sağlayan kurum ve kuruluşlara teşekkür etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın belediye imkânları doğrultusunda verecekleri destekler için de teşekkür eden Prof. Dr. Tuncel, amaçlarının kentle sanayiyle iç içe bir üniversite oluşturmak olduğunu söyledi.

ÜNİVERSİTEMİZ İÇİN BİRLİKTE ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel’in daveti üzerine geldiği kampüste yoğun bir nostalji yaşadığını ifade eden Başkan Karalar da, 1980’de mezun olduğu okulunda bulunmaktan mutluluk ve heyecan duyduğunu söyledi. Başkan Zeydan Karalar, “Üniversitede yapılması gereken işleri, ihtiyaçları Rektörümüzle beraber değerlendiriyoruz. Üniversitemiz için birlikte elimizden geleni yapacağız. Rektörümüze çok teşekkür ediyorum. Kısa sürede birçok eksiği görüp, bunlara müdahale eder duruma geldi. Üniversite devasa bir yer ve bu kadar kısa sürede sorunlara hâkim olmak kolay değil. Üniversitemiz, Rektörümüzün bu tarzından, anlayışından çok olumlu kazanımlar sağlayacaktır.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Adana Yeni Bir Sanayi Sitesi Kazanacak
Adana Yeni Bir Sanayi Sitesi Kazanacak
ddddd
Mersin Akkuyu’daki Patlama Planlı İmiş...
Mersin Akkuyu’daki Patlama Planlı İmiş...
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat