Advert
MANŞET HABERLER

“Sosyal Medya Dedikodularına İtibar Etmeyin”

“Sosyal Medya Dedikodularına İtibar Etmeyin”
“Sosyal Medya Dedikodularına İtibar Etmeyin” Ali Pekmezci
Advert

 

Ceyhan Belediyesi Başkanlığı’na gerçekleştirilen operasyon kapsamında gözaltına alınan 23 kişi arasında eski başkan Kadir Aydar'ın da gözaltına alınması sonrasında Hülya Erdem'den ilk açıklama geldi.
Başkan Erdem, eski Başkan Kadir Aydar'ın gözaltına alınması ile ilgili gelen soruya verdiği yanıtta, "Bu operasyonun içeriğini tam olarak bilmiyoruz. Dosya hakkında gizlilik kararı bulunmakta olup yargıya intikal etmiş süreç hakkında konuşmam doğru olmaz. Bizlerde tüm hemşerilerimiz gibi süreci bekleyip göreceğiz. Halkımıza söylemek istediğim en önemli konu bazı medya organlarında çıkan haberlere itibar etmemeleridir. Bu operasyon klasik CHP Operasyonumu, yoksa içinde başka bir şey var mı şimdilik bilemiyoruz.  
Ceyhan Belediye Başkanlığı olarak bizler basına haber olan bir takım iş İnsanları hakkında zaten Ceyhan Cumhuriyet Başsavcılığına şikâyette bulunmuştuk. Vatandaşlarımız merak etmesinler bizler konuyu sükûnetle takip etmekteyiz. 
Malumunuz üzere tüm dünya Covid-19 virüsü ile mücadele etmektedir. Bizlerde şehrimizin sağlığı için görevimizin başında mücadelemize devam ediyoruz. Yine Asfalt ve diğer hizmetlerimiz hız kesmeden devam etmektedir. Son olarak şunu söylemek istiyorum. Operasyonla ilgili Milletvekillerimiz ve Partimiz konuyu yakından takip etmektedir." dedi.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Adana Yeni Bir Sanayi Sitesi Kazanacak
Adana Yeni Bir Sanayi Sitesi Kazanacak
ddddd
Mersin Akkuyu’daki Patlama Planlı İmiş...
Mersin Akkuyu’daki Patlama Planlı İmiş...
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat