Advert
MANŞET HABERLER

Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketinde 3 Adanalı!

Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketinde 3 Adanalı!
Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketinde 3 Adanalı! Ali Pekmezci
Advert
 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) iş birliğinde belirlenen Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketi açıklandı. Adana'dan 3 sanayi firması listeye girme başarısı gösterdi. 

2016-2018 ciro artışına göre belirlenen Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Adanalı firmalar, Adanus Plastik Ambalaj Ltd. Şti. 32., Aluminance Yapı Sistemleri Ltd. Şti 47., STD Transformatör Makine Ltd. Şti. 97. sırada yer aldı.

Türkiye 100 programını, ülkemizin en hızlı büyüyen şirketlerinin başarılarına küresel ölçekte dikkat çekmek ve küresel bağlantılarını kuvvetlendirmek için düzenlendiğini belirten Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, “Türkiye 100 Ödül Töreni’nde Adanalı 3 şirket bizi gururlandırdı. Adana, sanayisinin güçlü biçimde daha ileri seviyelere taşınması, hak ettiği yere kavuşabilmesi için daha çok gayret gösteriyor olması ümit verici.  Üretim, istihdam ve ihracat hedeflerinden ödün vermeden çalışmalarına devam ederek Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan firmalarımızı kutluyorum, önümüzdeki yıllarda bu sayının katlanarak artmasını temenni ediyorum.” dedi.

LİSTEDE YER ALAN ADANA FİRMALARI

32. ADANUS PLASTİK AMBALAJ TOPLAMA AYIRMA GERİ DÖNÜŞÜM VE ATIK BERTARAFI İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

47. ALUMİNANCE YAPI SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ

 97. STD TRANSFORMATÖR MAKİNE TEKNOLOJİ İNŞAAT DIŞ TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Adana Yeni Bir Sanayi Sitesi Kazanacak
Adana Yeni Bir Sanayi Sitesi Kazanacak
ddddd
Mersin Akkuyu’daki Patlama Planlı İmiş...
Mersin Akkuyu’daki Patlama Planlı İmiş...
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat