Advert
MANŞET HABERLER

Tantik’ten Cengil’e Destek Ziyareti

Tantik’ten Cengil’e Destek Ziyareti
Tantik’ten Cengil’e Destek Ziyareti Ali Pekmezci
Advert

   
Necim Tantik’ten Yüreğir  İlçe başkanı Necip Fazıl Cengil’e hayırlı olsun ve destek ziyareti…

     Önceki dönem Yüreğir Belediye Meclis üyesi ve Akparti Yüreğir İlçe Başkanlığı için genel mekeze çağrılan isimlerden birisi olan Necim Tantik, 50 kişilik bir heyetle Yüreğir İçe Başkanlığı görevine atanan Necip Fazıl Cengil’e hayırlı olsun ve destek ziyaretinde bulundu.

      “Bizler Akpartilinin neferleriyiz” diyen Necim Tantik; ”Ülkemizin bekası noktasında çok önemli süreçler yaşıyoruz.2023’e giden yolda gerek partimiz içerisinde, gerekse toplumsal noktada birlik ve beraberliği çok fazla ihtiyaç duyduğumuz bir dönemdeyiz.  Akpartimiz bir erdemliler hareketi ve tolumsal bir millet koalisyonudur. Partimizin tüm kademeleri olarak bayarğı devralan tüm yöneticilerimize daima destek olacağız. Bu noktada elimizden gelen tüm gayreti göstereceği.” dedi.

     Görevi devralan Necip Fazıl Cengil’e hayırlı olsun diyen Necim Tantik; “Sayın Başkanımızı çalışkanlığı, dürüstlüğü, ve vatanseverliği ile tanıyoruz. Partimize ve ilçemize önemli katma değerler kazandıracağı noktasında hiç bir şüphemiz yok. Genç ve dinamik bir İl Başkanı olan Sayın Mehmet Ay’ın öncülüğünde, Genel Başkan yardımcılarımız sn.Ömer Çelik ve sn.Jülide Sarıeroğlu’nun da liderlikleri ile gençlik kollarından, milletvekillerimize, kadınkollarımızdan, mahalle temsilcilerimize kadar hepimizin güçlü bir sinerji yakalayarak 2023’e en iyi şekilde ulaşacağımdan eminim” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Teniste ATLI SPOR Farkı.. Adana’ya Yerleştiler..
Teniste ATLI SPOR Farkı.. Adana’ya Yerleştiler..
ddddd
Kocaispir: Hizmet Çıtası Daha da Yukarıya
Kocaispir: Hizmet Çıtası Daha da Yukarıya
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat