Advert
MANŞET HABERLER

Özat’dan Bir ‘Adam’a Yakışmayan Paylaşımlar!

Özat’dan Bir ‘Adam’a Yakışmayan Paylaşımlar!
Özat’dan Bir ‘Adam’a Yakışmayan Paylaşımlar! Ali Pekmezci
Advert
 

Adana Demirspor’un kovulan eski teknik direktörü Ümit Özat, mavi lacivertli takımın dünkü 1-0’lık Balıkesir galibiyetini küçümseyince taraftarın tepkilerine hedef oldu. 

Aldığı başarısız sonuçlarla hem yönetimi hem taraftarı çileden çıkartan ve nihayetinde Başkan Murat Sancak tarafından gönderilen Ümit Özat, Twitter paylaşımında adeta kinini kustu. 

Özat, “ADS savunma yapmaz yaptırır, 15 dakikadır kendi ceza sahasında.!

Takımı tebrik ediyorum. Yoğun baskıya rağmen müthiş bir savunma yaptılar. Artı Mehmet Akyüz’ün çıkıp oyuna Semih’in girmesinin karşılığı savunma yapmaktır. Savunma da futbolun olmazsa olmazıdır. 

Dünyada savunma yapmayan takım mı var yapıyorsun işte” paylaşımında bulundu. 

Taraftarın, aldığı başarısız sonuçları hatırlatıp kendisine tepki göstermesi üzerine de, “Kurşun askerler konu ne siz ne futbolcu. Cevap vermesi gereken siz değilsiniz, ama sorun değil nasıl anlamak isterseniz

Mavi Şimşekler galibiyet üstüne galibiyet alıp puan cetvelinde yukarı tırmandıkça, Ümit Özat daha çok sinirleneceğe benziyor.

Bu arada Başkan Murat Sancak'ın şu paylaşımı dikkati çekti:

"2 sahabe Hz. ALİ nin yanına varmışlar, ya ALİ adamın biri var hakkında atıp tutuyor, nedir bu diye sormuşlar. Hz. ALİ düşünmüş düşünmüş ve demiş ki 'ben buna bir iyilik yapmadım ki.' Kıssadan hisse. Ama ADS taraftarlarına bir özür borcum var. ÖZÜR DİLERİM"

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Ziyapaşa Bulvarı’nda Trafik Kazası
Ziyapaşa Bulvarı’nda Trafik Kazası
ddddd
Teniste ATLI SPOR Farkı.. Adana’ya Yerleştiler..
Teniste ATLI SPOR Farkı.. Adana’ya Yerleştiler..
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat