fmasaj 10 Yıl Önce İşlenen Cinayet Sırrını Koruyor
Advert
MANŞET HABERLER

10 Yıl Önce İşlenen Cinayet Sırrını Koruyor

10 Yıl Önce İşlenen Cinayet Sırrını Koruyor
10 Yıl Önce İşlenen Cinayet Sırrını Koruyor Ali Pekmezci
Advert
 

Aladağ’da ormanlık alanda elleri bağlandıktan sonra kayaya bağlanarak üzerine tiner dökülüp yakılarak öldürülen Yusuf Bilir'in yakınları Aladağ ve civar ilçeleri afişlerle donattı. Bilir’in katilini ihbar edene 250 bin ödül vaadinde bulunuldu. 

Daha önce Sabah Gazetesi’nde Murat Karaman imzasıyla çıkan haberde, Yusuf Bilir’in yeğeni Hüseyin Bilir, amcasının feci şekilde öldürülmesiyle ilgili olarak “Bugüne kadar katil ya da katiller bulunmadı. Sadece 6 kişi gözaltına alındı ve delil yetersizliğinden serbest kaldı. Katil ya da katilleri bilenleri söyleyene 250 bin TL ödül vereceğiz" demişti. 

CESEDİ ORMANLIK ALANDA BULUNMUŞTU

Olay, 15 Kasım 2010'da Aladağ ilçesi Ebrişim- Tekir Köyü yolu üzerindeki ormanlık alanda meydana geldi. Meydan Yaylası'nda bekar yaşayan Yusuf Bilir, günlük düzenli gerçekleştirdiği yürüyüşe çıkıp, dönmeyince akrabaları ve köy halkı aramaya çıktı. Kereste ticareti yapan Bilir'in ormanlık alanda cesedi bulundu. Adli Tıp Kurumu'na yapılan otopside Bilir'in önce darp edildiği, daha sonra da yakılarak öldürüldüğü ortaya çıktı.

“ACIMIZ BİRAZ OLSUN HAFİFLEYECEK”

Olayla ilgili Yusuf Bilir'e 18 bin TL borcu olduğu için gözaltına alınan köy muhtarı ile birlikte gözaltına alınan 6 kişi yargılandıkları mahkeme tarafından delil yetersizliğinden dolayı beraat etti. Amcasının katil ya da katillerini bilen kişilere 250 bin TL ödül vereceğini söyleyen Hüseyin Bilir, "Amcamız vahşi bir şekilde öldürüldü. Ancak aradan tam 10 yıl geçmesine rağmen katil ya da katiller bir türlü bulunamadı. Amcamın ellerini bağlayıp sonra kayaya bağladıktan sonra yakarak öldürdüler. Bir de intihar süsü vermek istemişler. Eğer katil ya da katilleri bulunursa acımız biraz hafifleyecek" diye konuştu.

Aladağ ve civar ilçeler şimdi bu afişlerle donatıldı. Yusuf Bilir’in yakınları 10 yıl önceki cinayetin zanlısını ihbar edene 250 bin lirayı vermekte kararlı.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Meclis Üyesi Akın Yılmaz’ın Babası Vefat Etti
Meclis Üyesi Akın Yılmaz’ın Babası Vefat Etti
ddddd
Adana'da Aranmakta Olan 229 Kişi Yakalandı
Adana'da Aranmakta Olan 229 Kişi Yakalandı
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat