Advert
MANŞET HABERLER

Adana Devecileri 2020 Yılını Değerlendirdi

Adana Devecileri 2020 Yılını Değerlendirdi
Adana Devecileri 2020 Yılını Değerlendirdi Ali Pekmezci
Advert


Adana Devecileri 2020 yılı değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. Dernek binasındaki toplantıda 2020 yılında yapılan ve 2021 yılında yapılacak olan çalışmalar değerlendirildi. 

Toplantı, Adana Devecilerinin Onursal Başkanı Cumali İNCESOY, dernek yöneticileri ve üyelerin katılımıyla dernek binasında açık havada düzenlendi. 

Dernek Başkanı Faruk İncesoy, “Adana Devecileri olarak kurulduğumuzdan buyana birçok güzelliğe imza attık. İmza atmaya da devam edeceğiz” dedi, spor faaliyetlerinin bu dönem pandeminden dolayı askıya alındığı bilgisini de paylaştı.

Adana Devecilerinin kurduğu derneğin güçlenerek büyüdüğüne dikkati çeken Adana Devecileri Onursal Başkanı İş Adamı Cumali İncesoy ise “Devecilerin bir çatı altında toplanmalarından büyük bir mutluluk duyuyorum. Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımıza ve üyelerimize teşekkür ediyorum. Gece gündüz demeden, mesai mevhumu gözetmeden Deveciler için çalıştılar. Deveciler, gerçekten her geçen gün gelişme ve kalkınma adına, gerideki kayıp zamanları telafi eden, büyük potansiyelini değere dönüştüren ve birliktelikle buluşturan bir gelişme ve ivme içerisindedir.” şeklinde konuştu. 

Cumali İncesoy, “Deveciler için elimizdeki bütün imkânları kaynak ve kapasiteyi kullanarak büyümeye devam edeceğiz. Allah hayırlı hizmetlerde her birimizi muvaffak kılsın” diye sözlerini tamamladı.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Adana Yeni Bir Sanayi Sitesi Kazanacak
Adana Yeni Bir Sanayi Sitesi Kazanacak
ddddd
Mersin Akkuyu’daki Patlama Planlı İmiş...
Mersin Akkuyu’daki Patlama Planlı İmiş...
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat