fmasaj Ümitcan Uygun Babasıyla Kaçarken Gözaltına Alındı
Advert
MANŞET HABERLER

Ümitcan Uygun Babasıyla Kaçarken Gözaltına Alındı

Ümitcan Uygun Babasıyla Kaçarken Gözaltına Alındı
Ümitcan Uygun Babasıyla Kaçarken Gözaltına Alındı Ali Pekmezci
Advert


Aleyna Çakır’ın ölümünde şüpheli olarak adı geçen Ümit Can Uygun'un babası ile birlikte kaçarken yakalandığı öne sürüldü.

Ümit Can Uygun, 3 Haziran 2020'de Ankara'nın Keçiören ilçesi Yükseltepe Mahallesi'nde yaşayan ve Aleyna Çakır ismini kullanan kız arkadaşı Sema Esen'in evine gitmiş, iddiasına göre evde Çakır'ın cansız bedeniyle karşılaşmıştı.

Polis ekiplerince olayla ilgili soruşturma başlatılmış, sosyal medyada erkek arkadaşının darbetmesi sonucu öldüğü iddiasıyla görüntüleri paylaşılan Çakır'a ait görüntülerin olaydan 1,5 ay önce çekildiği belirlenmişti.

Darp olayına ilişkin Uygun hakkında, 'Konut dokunulmazlığının ihlali, kasten yaralama, tehdit ve hakaret' suçlarında işlem yapılmıştı. 

Mahkeme, Uygun'a 30 gün süreyle 6284 sayılı kanun kapsamında şiddet mağdurunun konutuna, okuluna, iş yerine yaklaşmama tedbirleri uygulanarak serbest bırakmıştı.

KIZ ARKADAŞININ ELİNDEN UYUŞTURUCU İÇTİ

Bu arada 3 Haziran 2020'de Ankara Keçiören'deki evinde cansız bedeni bornoz kuşağına asılı halde bulunan Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi olan Ümitcan Uygun'dan skandal bir canlı yayın daha geldi. Uygun sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayında uyuşturucu kullandı.Sosyal medyada gündem olan görüntüler kısa sürede büyük tepki topladı. Kullanıcılar, "Ümitcan Uygun kim tarafından neden korunuyor?", "Ümitcan Uygun neden tutuklanmıyor?" şeklinde paylaşımlarda bulundu.

 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Meclis Üyesi Akın Yılmaz’ın Babası Vefat Etti
Meclis Üyesi Akın Yılmaz’ın Babası Vefat Etti
ddddd
Adana'da Aranmakta Olan 229 Kişi Yakalandı
Adana'da Aranmakta Olan 229 Kişi Yakalandı
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat