Advert
MANŞET HABERLER

Seyhan Belediye Meclisi Açıklaması

 Seyhan Belediye Meclisi Açıklaması
 Seyhan Belediye Meclisi Açıklaması Ali Pekmezci
Advert


Seyhan Belediye Meclisi'nde denetim komisyonu üye seçiminde CHP'li ve İYİ Partililerin Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ve CHP Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan'ın gösterdiği adaylar yerine muhalif hareket ederek farklı aday göstermesi sonrasında bir meclis üyesi disipline verilmişti.

Konunun Adana gündeminde yer bulması sonrasında CHP Adana İl Başkanlığı'ndan açıklama geldi. İşte o açıklama:

KAMUOYUNUN DİKKATİNE

Geçen hafta Seyhan Belediye Meclisimizde yapılan denetim komisyonu seçimleri ile ilgili yerel basında çıkan haberleri ve sosyal medyada yapılan paylaşımları CHP Adana İl Başkanlığı olarak dikkatle takip etmekte; yapılan haber, paylaşım ve yorumların çoğunun eksik ve yanlış bilgilere dayandığını üzülerek görmekteyiz.

Konuyla ilgili yeterli bilgiye sahip olmadan hatta yanlış bilgiler doğrultusunda, Belediye Başkanımıza ve Belediye Meclis Üyelerimize yöneltilen ağır ithamları, hakkaniyetten ve sorumluluk duygusundan uzak bulduğumuzu belirtmek isteriz. Edindiği eksik veya yanlış bilgiler doğrultusunda, duygusal tepkiler vererek bu karalama kampanyasına istemeden katkı sunan partililerimizi, parti içi birliğimizi hedef alan bu tür saldırılara karşı dikkatli olmaya davet ediyoruz.

Belediyelerimizin halkımıza daha iyi hizmet ulaştırmasına destek olmak, ülkemizin ve kentimizin sorunlarına çözüm üretmek, vatandaşımızın gerçek gündemine tercüman olmak gibi önemli görevlerimiz varken; parti içi gündemleri ve devam eden süreçleri sosyal medyada tartışma konusu haline getirmeyi kesinlikle doğru bulmuyoruz.

İl Başkanlığımıza iletilen her konu, parti programımıza, ilkelerimize, tüzük ve yönetmeliklerimize göre dikkatle değerlendirilmekte ve sonuçlara ilişkin en sağlıklı geri bildirim bizzat İl Başkanımız tarafından ilgililere yapılmaktadır.
Cumhuriyet Halk Partisi İl ve İlçe Örgütleri, Milletvekilleri, Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve tüm üyeleri ile birlikte aynı bilinçle hareket eden büyük bir ailedir.

Cumhuriyet Halk Partisi, kişilerin hak ve özgürlüklerini gasp etmeden fikirlerin tartışılabildiği, insanların birbirine karşı saygısını yitirmeden iletişim kurabildiği, toplumsal çıkarların kişisel hırsların üzerinde tutulduğu, Cumhuriyet değerleri ve Atatürk ilkeleri doğrultusunda her zaman yan yana, omuz omuza, durabildiğimiz büyük çatının adıdır.

Kamuoyuna Saygılarımızla

CHP ADANA İL ÖRGÜTÜ

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ddddd
Ziyapaşa Bulvarı’nda Trafik Kazası
Ziyapaşa Bulvarı’nda Trafik Kazası
ddddd
Teniste ATLI SPOR Farkı.. Adana’ya Yerleştiler..
Teniste ATLI SPOR Farkı.. Adana’ya Yerleştiler..
eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat