Adana’da Güzelliğin Merkezi Estelite 5 Yaşına Girdi

Adana’da Güzelliğin Merkezi Estelite 5 Yaşına Girdi
Advert
Estelite ailesi yeni yaşını, ‘Bütünsel Güzellik’ temalı kokteyl ile kutladı. Estelite Güzellik Merkezi’nin kuruluş yıldönümü etkinliği güzellik ve bakımına özen gösteren Adanalılar ile medikal estetik sektörünün ünlü isimlerini bir araya getirdi. 
Güzelliğine önem veren Adanalı hanımların ve bakımlı beylerin vazgeçilmez adresi Estelite Güzellik Merkezi kuruluşunun 5’inci yılı nedeniyle Turgut Özal Bulvarı şubesinde etkinlik düzenledi. Yeni dekorasyonuyla seçkin konuklarını ağırlayan Estelite Güzellik Merkezi’nin yıldönümü kokteylinin ev sahipliğini Dr. Can Mustafa Eren, Dr. Dilek Şire Eren ve Dr. Gizem Toktaş Geylani yaptı. Davete ünlü sanatçı Yeliz Yeşilmen ile medikal estetik sektörünün önde gelen isimleri katıldı. 
ÜNLÜ İSİMLERE PLAKET
Güzelliğin bir bütün olduğunun vurgulandığı davette Türkiye’de ve Adana’da bu kavrama katkıda bulunan; Dr. Nihat Dik, Dr. Serkan Öztürk, Dahiliye Endokrin Uzmanı Dr. Okan Bakıner,  Gazeteci Duygu Sedefoğlu, Fashion Vip Dergisi Sorumlu Yazıişleri Müdürü Kurtul Çakın, Saça Kuaför Umut Gümüş, Kaş Dizayner Ceylan Bektaş, Guess, Rue&BG Store Mağazaları Sahibi Mine Ataözü, Kuaför Mahmut’dan Makyöz Sema Karahan, Mezoklinik Firma sahibi Osman Adanır, Diyet Mufak  sahibi Benay Uludağlı ve Estelite Güzellik Merkezi’ni Feng Shui ile yeniden inşa eden  Mimar Bikem Uludağ gibi ünlü isimler plaketle ödüllendirildi. 
istanbul evden eve nakliyat replika saat esenler evden eve nakliyat

düzce emlak

kurtköy evden eve nakliyat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Emekçileri Şiddeti Protesto Etti
Sağlık Emekçileri Şiddeti Protesto Etti
Bakan Yardımcılıklarına Getirilen İsimler..
Bakan Yardımcılıklarına Getirilen İsimler..