Lionlar Bir Günde 6 Anasınıfı Açılışı Birden Gerçekleştirdi

Lionlar Bir Günde 6 Anasınıfı Açılışı Birden Gerçekleştirdi
Advert
İsveç Lionları ve 118-U Yönetim Çevresi Federasyonu ile ortaklaşa  5 tane Konteyner ,1 Tane anasınıfı donanımı ve yapılımı gerçekleştirdiler.
Şehit Gaffar Okan ilkokulu, Mehmet Adil İkiz ortaokulu, Solaklı Atatürk İlköğretim okullarına 5 Konteyner sınıfı, İdem köyü İdem  İlköğretim okuluna ana sınıfı açılışını gerçekleştiren 118-U Yönetim Çevresi Lions Kulüpleri Federasyonu Genel Yönetmeni Ln. Adnan Babür ‘e, İsveç Lionlarının proje yetkilisi Ln.Nilgün Niord’a ve ,Adana İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Oflaz’a  ilgi yoğundu.
118-U Lions Kulüpleri Yönetim Çevresi Federasyonu Genel Yönetmeni Ln.Adnan Babür,’’Öncelikle işbirliğimizi kabul eden İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Ömer Oflaz’a bizi yalnız bırakmadığı için ve proje ortağı olarak bizimle çalışan İsveç Lions Kulüplerine çok teşekkür ederiz.Bu dönem olan ana projemiz anasınıfları donanımı ve bir günde 5 tane konteyner ve 1 tane anasınıfı donanımını gerçekleştirdik.Türk Lionları olarak memleketimize hizmetlerimiz devam edecektir.Yeni Yüz yılda Yeni Ufuklara’’ diyerek sözlerini bitirdi.  
istanbul evden eve nakliyat replika saat esenler evden eve nakliyat

düzce emlak

kurtköy evden eve nakliyat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Emekçileri Şiddeti Protesto Etti
Sağlık Emekçileri Şiddeti Protesto Etti
Bakan Yardımcılıklarına Getirilen İsimler..
Bakan Yardımcılıklarına Getirilen İsimler..