Sağlık Durumu Kötüye Gidiyor

Sağlık Durumu Kötüye Gidiyor
Advert
Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbiş Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.
İbiş'in açıklamasının satırbaşları:
“Şu ana kadar çok daha iyi sonuçları görebilme umudumuzu hep koruduk, ancak gelinen tablo içerisinde, elbette ki umutlarımızı yine koruyoruz ama bazı olumsuzlukları yaşadığımızı da sizler de biliyorsunuz, sizlerle de paylaşıyoruz.
Kanama ve ödem en üst düzeyde seyrediyor. Kendisine solunum desteği sağlanıyor. Gelinen tabloda bazı olumsuzluklar yaşanıyor.
Hep bunu söyledik, olayın ilk başladığı anda hayati tehlikesi var zaten, çünkü hep dedik ki ciddi bir durum bu. Ağır bir beyin hasarı ve o hayati tehlike her an var. Yine de var elbette ki ama bu hastaneye geldiği anda da vardı.
Şu anda kendisine yine yoğun bakımda yoğun tedavi uygulanıyor. Solunum desteği sağlanıyor, beyin destekleri sağlanıyor. Bu süreç içinde kendisi tabii ki bilinci kapalı olarak uyuyor.”
CHP’DE KARAMSARLIK HAKİM
Bu açıklamalara karşılık CHP çevrelerinden edinilen bilgiler bir karamsarlık havasına işaret ediyor..
Bilgisine başvurduğumuz kaynaklar, “Her geçen saniyenin Deniz Bey aleyhine işlediğini duyuyor öğreniyoruz. İnşallah sayın Baykal eski sağlığına kavuşur. Bunu şiddetle ümit ediyoruz” görüşünü dile getirdi.
istanbul evden eve nakliyat replika saat esenler evden eve nakliyat

düzce emlak

kurtköy evden eve nakliyat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İncirlik Hava Üssünde Emeklilik Sevinci
İncirlik Hava Üssünde Emeklilik Sevinci
Çalıştığı Marketin Şubesini Soymaya Kalkıştı
Çalıştığı Marketin Şubesini Soymaya Kalkıştı