Gündoğdu Akademi’de Caz Rüzgarları Esiyor

Gündoğdu Akademi’de Caz Rüzgarları Esiyor
Advert

Gündoğdu Vakfı’nın katkılarıyla Gündoğdu Akademi’nin düzenlediği Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamındaki “Caz Günleri” ünlü isimleri Adanalılarla buluşturmaya devam ediyor. 

Ülkemizin önemli Caz müzik davulcularından Ferid Odman’ınmuhteşem performans sergilediği konserinin ardından Ayşe Sicimoğlu ve Ali Tolga da New Music konseri ile hayranlarını müziğe doyurdu

Caz müziğin ülkemizdeki önemli temsilcilerinden olandünyaca ünlü sanatçı Ferid OdmanGündoğdu Sanat galerisinde gerçekleşen konserinde sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Odman, yıl boyunca ünlü isimlerin konserler vereceği Gündoğdu Caz Etkinliklerinde kendisine gösterilen büyük ilgiye çok teşekkür etti. Ülkemizin Caz müzikte önemli bir yeri olduğunu söyleyen Ferid Odman, “Amacımız Gündoğdu Koleji’nde ki öğrenci kardeşlerimiz gibi Caz müziği küçük yaşlardan itibaren sevdirmek” dedi.  

Ayşe Sicimoğlu ve Ali Tolga ise New Music konserinde sevenleriyle bir araya geldi. Caz ve klasik müziği modern bir yelpazede harmanlayan ikili Gündoğdu Art Gallery’degerçekleşen konserde sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

 

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avşarlar Derneği Genel Başkanı Adana’da
Avşarlar Derneği Genel Başkanı Adana’da
Adana Polisi 8 Kişiyi Gözaltına Aldı
Adana Polisi 8 Kişiyi Gözaltına Aldı