CHP’li Güven’den “Sosyal Medya” İhaneti...

CHP’li Güven’den “Sosyal Medya” İhaneti...
Advert
CHP'Lİ BAŞKAN'DAN SOSYAL MEDYA İHANETİ
 
CHP Sarıçam İlçe Başkanı Celal Güven'in, CHP'li Çukurova Belediyesi hakkındaki eleştirileri sosyal medyada beğenisi, CHP'de tartışma konusu oldu.
DSP Çukurova İlçe Başkanı Halil Gözüyeşil'in, kişisel kaygıları nedeniyle Çukurova Belediyesi aleyhindeki paylaşımlarına dün bir yenisi daha eklendi. Bu paylaşımda dikkat çeken ise ilk beğeniyi CHP Sarıçam İlçe Başkanı Celal Güven'in yapması oldu. Partililerin tepkisini toplayan CHP'li Celal Güven, bilgi edinme yasasını gerekçe göstererek, herkesin belediyeden bilgi isteme hakkı olduğunu savunarak, CHP'li belediyeye yapılan sosyal medya saldırısının arkasında durduğunun mesajını verdi.
CHP'liler ise Celal Güven'e, belediyede bir yönetim sorunu olması halinde konuşulacak yerin sosyal medya değil, danışma kurulları olduğunu hatırlatarak, CHP'nin kamuoyunda tartışılmasına izin vermesinin, partiye en büyük ihanet olduğunu belirtti.
Partililer iktidar naraları atarken, CHP'li bir örgüt başkanının bu girişimine il örgütünün ne cevap vereceği merakla bekleniyor.
 
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gündoğdu Basket’ten Önemli Galibiyet
Gündoğdu Basket’ten Önemli Galibiyet
Fizik Tedavi Uzmanları Adana’da Buluştu
Fizik Tedavi Uzmanları Adana’da Buluştu