Genç MÜSİAD Adana’da Yeni Dönem Heyecanlı Başladı

Genç MÜSİAD Adana’da Yeni Dönem Heyecanlı Başladı
Advert

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin genç yapılanması ‘Genç MÜSİAD’ Adana’nın 2017-2018 döneminde görev alacak yeni yönetimi belirlendi.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin Türkiye genelinde yapılandığı Genç MÜSİAD oluşumunda Adana’nın yeni yönetimi belirlendi. Gençlerin iş dünyasına hazırlanması çerçevesinde; eğitimden ağ oluşturmaya, tecrübe paylaşımından  işbirliğine birçok alanda görev yapan Genç MÜSİAD’ın Adana yönetiminde Av. M. Veysel Gök (Başkan), Ercüment Özkan (Başkan Vekili), Rıdvan Aslan (Başkan Yardımcısı), Alâaddin Oral (Başkan Yardımcısı) ve yönetim kurulu üyeleri olarak  Mustafa Ağıt, Serdar Mercankaya, Mahmut Bağlam, Barış Azger, Celal Şengül, Emrah Dinç, Fatih Şendur, Yunus Emre Yeşilmeşe, Hacı Ali Hıradağı, Cemil Taşkınırmak, Kaan Oğulbalı, Hatip Hatipoğlu ve Ömer Siverekli görev aldı.

Yeni yönetimin belirlenmesinin ardından bir konuşma yapan Başkan Av. M. Veysel Gök, “Geleceğin teminatı olan gençler  bugünün de ortaklarıdır diyerek çıktığımız yolda, devraldığımız bayrağı bir yıldır taşımaya devam ediyoruz. Hakkın rızasını kazanacak, halkın faydasına olacak işler icra etmeye gayret ediyoruz. Hiç bir makam ve mevkinin kalıcı olmadığı gibi mevcut görevlerimiz de emanettir. Geçen yıl bizimle olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum, bu yıl yeni arkadaşlara da hayırlı olsun temennilerinde bulunuyorum” dedi.

Başkan Gök, yeni dönemde yaşadıkları şehrin sosyo-ekonomik gelişimine katkı koyacak etkinliklere devam edeceklerini belirterek, “Genel Merkezimiz ve Adana Şube yönetimimizle birlikte üzerimize düşenin fazlasını yapmaya gayret göstereceğiz” diye konuştu.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
”AKP, AK Parti, Adalet ve Kalkınma Partisi”
”AKP, AK Parti, Adalet ve Kalkınma Partisi”
Kaşıkçı’nın Nişanlısı BM’de Konuştu
Kaşıkçı’nın Nişanlısı BM’de Konuştu