”Ceyhan’la İlgili Haberler Gerçeği Yansıtmıyor”

”Ceyhan’la İlgili Haberler Gerçeği Yansıtmıyor”
Advert
AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Ceyhan dahil hiçbir ilçede kongre sürecine girilmediğini ve dolayısıyla bu konuda yayınlanan haber, fotoğraf ve sosyal medya paylaşımlarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.. 
Ceyhan’da gündeme gelen bir haber-fotoğrafla ilgili olarak editörümüz Ali Pekmezci’nin sorularını cevaplandıran AK Parti İl Başkanı, konunun kurumsal kimlik noktasında partilerini ilgilendirmediğini belirtti..
İlçe kongreleri takviminin henüz belirlenmediğini hatırlatan Yeni, “Kongrelerle birlikte ilçe başkanlarımızın kalması ya da görevini bırakacak olması bağlamında bir gelişme olduğunda bunu mutlaka kamuoyu ile paylaşırız.. Genel Merkezimizin İl teşkilatımızla istişaresi sonucunda alınacak kararlardan partililerimiz de dahil olmak üzere herkesin bilgisi olacaktır.. Ancak şu anda Ceyhan’da ya da başka bir ilçemizde bu durum söz konusu değildir..” dedi..
Fikret Yeni, partilerini bağlamayan spekülatif amaçlı haber, fotoğraf ve sosyal medya paylaşımlarına itibar edilmemesini de istedi.. 
Bilindiği gibi bugün bazı yerel yayın organlarında AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Süleyman Ulu'nun görevden alınarak yerine müteahhit İsmail Akıl’ın getirileceği şeklinde haber yapılmıştı.. Akıl’ın içki masasında olduğu iddia edilen bir fotoğraf da yayınlanmıştı
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taş, Sopa ve Silahlar Konuştu: Toplam 4 Yaralı
Taş, Sopa ve Silahlar Konuştu: Toplam 4 Yaralı
Tezcan: Adana’ya Film Platosu Kuracağız
Tezcan: Adana’ya Film Platosu Kuracağız