Türkiye’de İlk: ISO 9001 Belgeli Hukuk Bürosu

Türkiye’de İlk: ISO 9001 Belgeli Hukuk Bürosu
Advert

 

Av. Mehmet Can’ın büyük başarısı.. Hukuk bürosu hem Türkiye'nin uluslararası geçerliliğe sahip 'ISO' tescilli ilk hukuk bürosu oldu hem de Türkiye genelinde isim yaptı. 
'ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi' belgeli hukuk bürosunun Türkiye'de tek olduğunu söyleyen, Can Hukuk Bürosu Kurucusu Avukat Mehmet Can, "Gelişen ve büyüyen ülkemizde vatandaşlarımıza en üst standartlarla hizmet vermek adına dünya genelinde geçerliği olan 'ISO' belgelerini aldık. Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyoruz, amacımız müvekkillerimizin hukuki sorunlarını en iyi şekilde karşılamak" dedi.
GİZLİLİK ESAS ALINIYOR
Alınan, '10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi' belgesiyle de dava sürecindeki temel bilgilerinin kesinlikle gizli tutulduğu belirten Can," Müvekkilerimizin bilgi ve belgeleri kesinlikle gizli tutuluyor. Uzman personelimiz, dava öncesi tüm riskleri ortaya çıkarıp buna göre önlem alıyor" dedi. Hukukçu olarak, sürekli gelişime önem verdiklerini de söyleyen Can, sektördeki tüm yeniliklerde öncü olmak istediklerini ifade etti.

babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gündoğdu Basket’ten Önemli Galibiyet
Gündoğdu Basket’ten Önemli Galibiyet
Fizik Tedavi Uzmanları Adana’da Buluştu
Fizik Tedavi Uzmanları Adana’da Buluştu