Prestijli Yapıların Markası: HALİL AVCI

Prestijli Yapıların Markası: HALİL AVCI
Advert
İnşaat, enerji, maden, ziraat ve turizm alanlarında yüzlerce çalışanının yanı sıra yarattığı dolaylı istihdam ile ülke ekonomisine değer katan Halil Avcı Şirketler Grubu, yurt içi ve yurt dışındaki prestij projeleri ve 39 yıllık deneyimi ile şirket merkezi Adana’nın adını da dünyaya duyuruyor. 
Adana merkezli lider firma, organize yapısı ve sistemli çalışma prensipleri ile Türkiye'nin birçok ilinde ve yurt dışında konut yapıları, yol ve altyapı inşaatları, endüstriyel yapı ve sistemleri, enerji yapı ve sistemleri, spor yapıları, sağlık yapıları ve sistemleri, turizm yapıları, taahhüt işleri ile inşaat sektörü ile ilgili daha birçok faaliyet yürütüyor.
Bünyesinde ağırlıklı olarak inşaat yatırımlarının yer aldığı Adana merkezli 15 firma bulunan Halil Avcı Şirketler Grubu, inşaat sektöründe “konut geliştirme”, “devlet taahhütleri” ve “yurt dışı faaliyetleri” olmak üzere 3 ana dalda faaliyet gösteriyor. Grup, enerji sektöründe hidroelektrik ve alternatif enerjiler üzerine yoğunlaşırken, turizmde ise butik otel işletmeciliği ile hizmet veriyor. 
ADANA, İSTANBUL VE TÜRKMENİSTAN
Ana faaliyet alanı inşaat sektöründe Adana ve İstanbul’da devam eden konut projelerinin yanı sıra
bugüne kadar okullar, lojmanlar, AVM’ler, 5 yıldızlı oteller, konutlar, hastaneler, rehabilitasyon merkezleri, müzeler, fabrikalar ve spor tesisleri inşa ettiği Türkmenistan’da  halen Ana Çocuk Sağlığı Hastanesi inşaatını sürdürüyor.
İSTANBUL’DA DREAM RESİDENCE 
Geliştirdiği her proje satış rekorları kıran Halil Avcı İnşaat, Minibüs Caddesi olarak bilinen Şemsettin Günaltay Caddesi’nde, hiçbir zaman kaybolmayacak deniz ve Adalar manzarasına sahip dünya standartlarındaki Dream Residence Projesinin inşaatını sürdürüyor. 72 konutluk proje, tamamlandığında bölgenin en yüksek binaları arasında yerini alacak.
Halil Avı İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Avcı,  
Avcı, 13. kattan itibaren tüm dairelerin deniz ve Adalar manzaralı olacağını belirterek, şunları kaydetti:
 “Minibüs Caddesi çok değerli bir bölge. Buradan hemen ikinci köprüye veya birinci köprüye bağlanabiliyorsunuz. Bankalar, ATM’ler, alışveriş merkezleri hemen yanı başınızda. Yani şehrin göbeğindesiniz. Ayrıca, Minibüs Caddesi ile ilgili bir önemli gelişme de metro güzergahı caddenin çok yakınına, yürüme mesafesine iniyor. Yani bu cadde ileride daha da değerlenecek."
Caddeye sıfır konumda bulunduğu için önüne bina yapılıp, manzarasının kapanma ihtimali bulunmadığını ifade eden Orhan Murat Avcı, 
“Minibüs Caddesi’nin Kadıköy’e gidiş güzergahında. Caddenin yukarı doğru yükseliyor. Yani bizim karşımıza yapılacak bina hem yolun diğer tarafında olacaktır hem de 15 katlı yapılacaktır. Bu nedenle bizim 13. kattan itibaren deniz manzaramız hiçbir zaman kapanmayacaktır.“ dedi. 
OTOPARK DERDİ YOK
Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Murat Avcı, tamamı 3+1 olan dairelerin, kapalı mutfaklı veya salon-mutfak beraber seçenekleri ile sunulduğunu belirterek, proje ile ilgili şu bilgileri verdi:
“Bizler bu projede, bölgenin en önemli sorunu olan otopark sorununa da çözüm ürettik. Her daireye bir kapalı otopark veriyoruz. Ayrıca, dışarıda açık otoparklarımız da var misafirler için. Yine bizim projelerimizde olmazsa olmaz sosyal alanlar. Projemizde, sinema salonu ve fitness salonu mevcut. Bunları biz muhakkak koymaya çalışıyoruz. Çünkü İstanbul'da gerçekten artık trafikte bir yerden bir yere gitmek imkânsız gibi bir hal almış durumda. Otoparkınızın olmaması demek, işten geldikten sonra bir de otopark yeri bulma mücadelesine girmeniz demek.” 
YATIRIMCININ DA GÖZDESİ
Gayrimenkulün her zaman en değerli yatırım aracı olduğunu belirten Avcı, özellikle İstanbul gibi metropol bir kentte bunun daha da önem taşıdığını vurguladı. 
Projeyi, Halil Avcı kalitesiyle en kısa sürede tamamlayıp teslim etmeyi planladıklarını kaydeden Avcı, “Bu projede, özellikle Adana'dan da yoğun talep alacağımıza inanıyoruz. Çünkü projemiz üniversiteye de yakın yerde. Çocukları üniversitede okuyan aileler buradan daire alıp, kendileri de çocuklarının yanında kalmayı düşünebilir. Ayrıca, yatırım için düşünülebilecek bir proje” ifadelerini kullandı.
KİŞİYE ÖZEL ÖDEME SEÇENEKLERİ
Projede kişiye özel ödeme seçeneklerinin yanı sıra anlaşmalı bankalardan kredi de kullandırabildiklerini ifade eden Orhan Murat Avcı, şöyle devam etti:
“Müşterilerimiz, şu anda konut finansmanı konusunda anlaşmalı olduğumuz Akbank, İş Bankası, İNG Bank, Ziraat Bankası gibi Türkiye'nin en büyük bankalarından uygun kredi oranları ile 10 yıla kadar kredi kullanabiliyorlar. Ayrıca, projeye temelden girme şansı da var. Bunların yanında, direkt bize ödeme yapılan kişiye özel uygun ödeme planları da sunuyoruz.” 
BENZERSİZ PROJELER 
Halil Avcı inşaat, sektöründe bir başka benzeri olmayan projelerle de adından söz ettiriyor. İstanbul’da Adalar manzaralı bölgenin en büyük residansı Dreamtown Residences Complex, Koru Residence ve Bağdat Caddesindeki süper lüks konut ve sosyal tesisler, Adana’da Billur Yalı, Dream Town, Dream Garden, Dream Park ve Dream Land gibi projelerle çok konuşulduktan sonra NewYork tipi yaşam standardını DreamLoft ile Adana’ya getirdi.
Amerika’da yaygın olarak planlanan, Loft tipi, yüksek tavanlı kat dubleksi dairelerden oluşan Dream Loft’un satışlarını 32 günde tamamlayan Halil Avcı İnşaat’ın, Dream Loft Projesine ait sosyal medya hesaplarında paylaştığı “caps”ler kentte gündem yarattı. Bu “caps”lerde, oldukça yaratıcı fikirlerle ortaya çıkarılmış mizah yüklü görüntüler yer aldı. Sürükleyici ve oldukça büyük merak uyandıran caps’lerde Adanalının New York’a giderse neler yapabilecekleri anlatıldı. Film tadındaki capsler “Adanalı New York’a gitmez  New York’u Halil Avcı İnşaatla Adanalı’nın ayağına getirir” vurgusu işlendi.
BU KEZ MİAMİ TARZI YAŞAM 
Halil Avcı İnşaat, New York’un ardından son projesi Dreamloft Miami ile bu kez ABD'nin Florida eyaletinin Miami şehrindeki yaşam tarzını Adana’ya taşıdı. 
Lansmana çıktığı ilk haftada yüzde 50’den fazlası satılan 201 daireli Dreamloft Miami bol seçenekleriyle dikkatleri üzerine çekti. Yoğun ilgi nedeniyle her projesinde olduğu gibi bu projenin satışı sırasında da satış ofisine sıramatik cihazı yerleştirmek zornuda olan Halil Avcı İnşaatın bu projesi yine kentte gündem yarattı.
Dileyene teraslı, dileyene bahçeli, dileyene Amerikan Dubleks Loft daire sahibi olma imkanı sunulan bu proje, lokasyonu ve mimarisiyle diğer tüm projeleri geride bıraktı.
Mavi Bulvar’da, 3 tarafı büyük bir parkla çevrili, değerli bir arsa üzerinde yer alan Dreamloft Miami’de, mini futbol sahası, neşeli çocuk parkı, Miami seyir terası, özel kapalı otoparklar bulunuyor. Miami Beach ise dalga havuzu ile birlikte Miami sahillerinin keyfini yaşatırken, buradaki konut sahipleri kumdan kale bile yapabilecekler.
Her projesi gündem konusu olan Halil Avcı İnşaatın, bundan sonraki projeleri de merakla bekleniyor.
 
 
 
 
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Köpeğin Tüyü, Erkeğin Sakalından Daha Temiz!
Köpeğin Tüyü, Erkeğin Sakalından Daha Temiz!
Seyhan Kıyıboyu’nda Engelliye Darp...
Seyhan Kıyıboyu’nda Engelliye Darp...