Advert Advert

İktidar Partisi İl Başkanı MHP ve CHP’de..

İktidar Partisi İl Başkanı MHP ve CHP’de..
Advert
AK Parti Adana il Başkanı Avukat Fikret Yeni bugün iki il başkanına ziyarette bulundu.. 
Yeni, CHP il Başkanı Ayhan Barut ile MHP il Başkanı Bünyamin Avcı’ya nezaket ziyaretinde bulunup başarılar diledi..
AVCI: KARIN AĞRILARININ SEBEBİ BAŞKA
Bu arada Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, yaptığı yazılı açıklamada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin son iki günde yaptığı ve gündem oluşturan açıklamalarından sonra bazı kesimlerden gelen çirkin ifadelere sert tepki gösterdi.
Başkan Bünyamin Avcı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“ABD’nin kayığında kürek sallayan, FETÖ’ne lojistik destek sağlayan, PKK’lının cenazesinde ağlayan malum zihniyetin ve türevlerinin MHP’ni ve Devlet Bahçeli’yi anlamalarını ve hele hele bir kere dahi olsun alkışlamalarını zaten beklemiyoruz. Türkiye’nin meselelerine Washington’dan, Brüksel’den, Berlin’den, Moskova’dan, Tel Aviv’den bakan mankurtlar; Anıttepe’den, Kocatepe’den yapılan bakışın sırrına eremezler. Siyasi varlıklarını ‘Önce ben, sonra yine ben’ üzerine inşa edenler, daima ‘Önce ülkem ve milletim’ diyen Türk milliyetçilerinin Lideri Devlet Bahçeli’yi asla kavrayamazlar.”
Avcı, “Lider’imizin ‘Eğer bir gün birileri MHP’yle uğraşmaktan, onun faaliyetini engellemekten vazgeçerse, bilin ki MHP’nin misyonu ve vizyonu, varoluş gayesi ortadan kalkmış, 87 tane sıradan partiden biri haline gelmiştir.’ şeklindeki tespiti meselenin özünü anlatmaktadır. Bir taraftan ‘MHP’nin baraj korkusu var’ iftirası atanların diğer taraftan; devlete istikamet gösteren, gündem belirleyen MHP’ni ve Sayın Genel Başkanımızı itibarsızlaştırma kampanyası başlatması, karın ağrılarının asıl sebebini de ortaya koymaktadır.”
istanbul evden eve nakliyat replika saat esenler evden eve nakliyat

düzce emlak

kurtköy evden eve nakliyat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sulama Birlikleri’ne Yeni Başkanlar Atandı
Sulama Birlikleri’ne Yeni Başkanlar Atandı
'Üretenler Mutlaka Kazanacak, Vergiler Azalacak'
'Üretenler Mutlaka Kazanacak, Vergiler Azalacak'