FLAŞ FLAŞ.. Hüseyin Sözlü’den Demirspora Müjde....

FLAŞ FLAŞ..  Hüseyin Sözlü’den Demirspora Müjde....
Advert
Demirspor’a müjde...
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Demirspor için gerekli sorumluluklarının tümünü yerine getireceklerini bildirdi.. 
Hüseyin Sözlü, haber portalımıza yaptığı açıklamada Adana Demirsporun transfer tahtasının bu hafta içerisinde açılması İçin gereken desteği verileceğini söyledi.. 
Kulüp başkanı Mehmet Gökoğlu ve yönetimle bir süredir istişare halinde olduklarını vurgulayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı, “Başladığımız işi bitireceğiz.. Federasyona olan borcu hafta ortasına kadar yatırmış oluruz..” şeklinde konuştu.. 
Adana Demirspor kulübü başkanı Mehmet Gökoğlu, bir süre önce "Yasal faizler ile birlikte lisans tahtasını açmak için TFF'ye 6 Milyon TL yatırmak gerekiyor.. Şu ana kadar iki transfer yaptık.. Bir tane Brezilyalı oyuncu ile anlaşmak üzereyiz.. Küçük pürüzler var ama hallolacaktır.. Bir oyuncu daha almayı düşünüyoruz ama lisans tahtasının açılması lazım.. Tahta açılmaz ise göreve devam etmekten yana değilim.. Bu yönetim üzerine düşeni yaptı ve yapmaya devam ediyor.. Hüseyin Sözlü ve Valimiz dışında destek görmedik.. Brezilyalı bir oyuncu ile de anlaştık ama lisansları çıkarmamız lazım." demişti.. 
babameraba
istanbul evden eve nakliyat replika saat esenler evden eve nakliyat

düzce emlak

kurtköy evden eve nakliyat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ATOSEV’de Yeni Dönemde Yeni Hedefler...
ATOSEV’de Yeni Dönemde Yeni Hedefler...
Adana Valiliği Büyük Depremi Unutmadı
Adana Valiliği Büyük Depremi Unutmadı