İYİ Parti Adana Barosu’nda...

İYİ Parti Adana Barosu’nda...
Advert
İYİ Parti Adana Kurucu İl Başkanı Mehmet Metanet Çulhaoğlu,beraberindeki heyetle birlikte Baro Başkanı Av. Veli Küçük’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Baro Saymanı Av. İlknur Önal'ın da bulunduğu görüşmede, Baro Başkanı Av. Veli Küçük, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve yeni kurulan partilerine, yönetim kuruluna başarılar diledi.
Av. Veli Küçük; Cumhuriyetimizin 95 yıllık kazanımlarına sahip çıkarak, katılımcı demokrasiyi işler kılarak ülkemizin ve çocuklarımızın aydınlık yarınlarını inşa etmenin hepimizin görevi olduğunu ifade etti.
İYİ Parti Adana İl Başkanı Mehmet Metanet Çulhaoğlu da, Baromuzun çalışmalarını, hizmetlerini takdirle karşıladıklarını ifade etti.
Çulhaoğlu, Türkiye'de adaletin ekmek gibi, hava gibi, su gibi gerekli olduğunu belirterek," Baroların da bu anlamda çok ciddi bir sorumluluğu vardır. Bu konuda sizlerin hukuk devleti ilkesi, demokrasi ve Cumhuriyetimizin kazanımları noktasında üstlendiği rolü takdirle karşılıyoruz" dedi.
Ziyaret esnasında İYİ Parti İl Yöneticileri Nevzat Hız, Ali Karakuş, Ali Kuşçu, Mehmet Başağlar, Günseli Şaşmaz, Sema Uludağ Akı, Gülşah Boğa ve Vedat Sabuncu da hazır bulundular.
babameraba
istanbul evden eve nakliyat replika saat esenler evden eve nakliyat

düzce emlak

kurtköy evden eve nakliyat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ATOSEV’de Yeni Dönemde Yeni Hedefler...
ATOSEV’de Yeni Dönemde Yeni Hedefler...
Adana Valiliği Büyük Depremi Unutmadı
Adana Valiliği Büyük Depremi Unutmadı