Halid Milli AGİAD Başkanı...

Halid Milli AGİAD Başkanı...
Advert
ADANA Genç İş Adamları Derneği'nin (AGİAD) yeni başkanı, iş dünyasının genç temsilcisi Halid Milli oldu. AGİAD üyelerinin tam desteğiyle göreve seçilen Halid Milli, Adana'nın her alanda gelişmesi, kent ve ülke ekonomisinin kalkınması, istihdam ve üretimin artması için çaba göstereceklerini duyurdu.
AGİAD'ın seçimli olağan genel kurulu, Sheraton Oteli'nde toplandı. TÜRKONFED Başkan Yardımcısı ve ADSİAD Başkanı Süleyman Sönmez ile birlikte iş dünyasının önemli temsilcilerini buluşturan genel kurula, birlik ve beraberlik mesajları verildi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan genel kurulda, divan başkanlığını Yakup Bulut üstlenirken, divan heyetinde Tamer Gülcan ve Vedat Kapıcıoğlu yer aldı. Yoğun ilgi gören genel kurulda, AGİAD üyeleri gelecek dönemle ilgili önerilerini paylaştı.
BAŞARI DİLEDİLER
Katılımcılara seslenen AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı Özelköse, "AGİAD'ın ilk kadın başkanı olarak sizlerle aynı ailenin bir bireyi olduğum için hayli gururlu ve heyecanlıyım. AGİAD'ı bugünlere getiren kıymetli büyüklerime ve emek veren herkese çok teşekkür ederim. Bugüne kadar görev yapan AGİAD yönetimleri üyelerinin de desteğini alarak çok güçlü bir yapıyı ortaya çıkardı. Biz de böylesi büyük bir markanın çatısı altında görev almanın sorumluluğuyla hareket ettik. Yeni göreve gelen arkadaşlarımı kutluyor ve başarı diliyorum. Hep yanlarındayız" dedi. ADSİAD Başkanı Süleyman Sönmez de, AGİAD'ın marka değerine vurgu yaparak yeni yönetime başarı diledi. Faaliyet ve denetim raporlarının okunup ibra edilmesinin ardından tek listeyle gidilen seçimde Halid Milli oybirliğiyle AGİAD başkanlığına getirildi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Kürsüde gösterilen ilgiye ve üyelere teşekkür eden AGİAD Başkanı Halid Milli, yönetim kurulunda asil ve yedek üyelerin birlikte çalışacağını, toplantıların birlikte gerçekleştirileceğini açıkladı. Daha önce de AGİAD yönetimlerinde yer aldığını anımsatan Halid Milli, "AGİAD kurulduğu günden bugüne yapmış olduğu faaliyetlerle, projeleriyle Adanamıza yön vermiş ve Adanamızın bu günlere gelmesinde katkıda bulunmuştur. Bu onuru bizlere verdiğiniz için, bu kıymetli yükü bizlere emanet ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Üyelerimiz arasındaki işbirliğini, dostluğu ve dayanışmayı artıracak faaliyetlerle işe başlayacağız. Üyelerimizin genel faaliyetleri ile ilgili yaşadıkları zorluklarda kendilerine yardımcı olacağız. Adanamızın her açıdan gelişmesine katkıda bulunmak için tüm girişimleri yapacağız, derneğimizi büyüteceğiz, göğsümüzü gere gere 'İyi ki AGİAD'lıyım' diyecek işler yapacağız" diye konuştu.
YÖNETİM KURULU
Tek listeyle gidilen ve oy birliğiyle Halid Milli'nin başkanlığa seçildiği genel kurulda, yönetim kurulu üyeliklerine Enver Yılmaz, Ali Can Boğa, Selim Gizer, Cenk Yakın, Zeynep Madenci, Dinçer İşisağlam, Murat Erşahinoğlu, Cihan Değişmez, Cumhur Demirağ, Mustafa Şahbaz, Kemal Özçetin, Hakkı Mert Dağsuyu, Melda Kaya, Vehbi Kapıcıoğlu ve Özlen Kaya getirildi. Genel kurulda yönetim kurulu üyeleri birlikte anı fotoğrafı çektirdi.
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Avşarlar Derneği Genel Başkanı Adana’da
Avşarlar Derneği Genel Başkanı Adana’da
Adana Polisi 8 Kişiyi Gözaltına Aldı
Adana Polisi 8 Kişiyi Gözaltına Aldı