Kiremithane’de Bunlar Olağan İşler!

Kiremithane’de Bunlar Olağan İşler!
Advert
Adana Süper Amatör Liginde neler oluyor.!
Kiremithanespor-Seyhan Belediyespor maçında misafir takımın yedek kalecisi Kiremithanespor Başkanı Müslüm Susar ve kardeşlerinden meydan dayağı yedi..
Ev sahibi takımın 1-0 kazandığı maçta olaylar çıktı.. Seyhan Belediyespor’un yedek kalecisi Ali Şimşek’in sinkaflı kelimeler sarfettiğini ileri süren Kiremithanespor Başkanı Müslüm Susar ve kardeşleri yedek kaleciye meydan dayağı attı.. 
Olaylar gözlemci ve hakem raporunda yer almadı.. Gözlemcinin kapısının tutulduğu ve dışarı çıkmasının engellendiği belirtildi.. 
Olay spor camiasında şaşkınlık yaratmadı.. Çünkü Kiremithanespor sahasında bu tür olayların olması normal karşılanıyor.. Kiremithane deplasmanına gelen her takım bu kadere boyun eğiyor..
Adana Valiliğinin ve emniyetinin amatör sporu derinden yaralayan bu olaylara karşı özel önlem alması söz konusu.. 
 
Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı aynı zamanda Seyhan Belediyespor Kulüp Başkanlık görevini sürdüren Kadir Özdemir, 1-0 kaybedilen Kiremithanespor maçı sonrası çıkan olaylar hakkında SİPORCU Gazetesine açıklamalarda bulundu. OYUNCUMUZA 10 KİŞİ SALDIRDI Sezonun en önemli maçını 1-0 kaybettik lakin asıl konu Kiremithanespor sahasında 1 oyuncumuza 10 kişinin saldırması oldu. Kırmızı Siyahlı kulübün başkanı Müslüm Susar ise bu olayları önleyeceğine oyuncumuza fiili saldırı yapanların başında geliyor. Üzülerek söylüyorum iki bu kötü tablo devam ettiği sürece Adana amatör futbolu son hız devam etmeye devam edecektir. Futbol sahası yerine orayı arenaya çevirenler insanlar futbolumuza büyük darbe vurmuştur. ASKF DERHAL İSTİFA ETMELİ Tribünler dolu ama güvenlik olarak 10 kişi gelmiş.. ASKF Başkanı maçı ilk yarı izleyip ‘başka maçlar var’ diyip ikinci yarı buradan ayrılıyor. O sahada güvenlik çok yetersiz ve sahaya birçok insan indi. Benim oyuncuma orada bir şey olsaydı eğer ben onun ailesine nasıl bir izahta bulanacaktım. Maçın ağırlığını idrak edemeyen ASKF yönetimi gerekli önlemleri almayarak gelişiveren olaylara çanak tutmuştur. AMATÖR RUHA HİÇ YAKIŞMADI Çiçeklerle karşılandığımız maçta karşılaşma sonrası saldırıların izahı asla yoktur. Bu olay amatör ruha ve anlayışa hiç yakışmadı. Bizler örnek olmalıyız ki bizi örnek alacak insanlara da bir şeyler katabilelim.. Bir kez daha net şekilde gördüm ki Adana amatör futbol zihniyeti yumruklara ve kaba güce dayalı olmuş. Son olarak ise maçı yöneten hakem Emir Toprak’ın bu maça atanması ise ayrı bir faciadır. Böylesine önemli maça daha tecrübeli isim atanmalıydı.
 
babameraba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK Parti Tufanbeyli Meclis Üyelikleri Listesi
AK Parti Tufanbeyli Meclis Üyelikleri Listesi
Ceyhan Belediye Meclis Üyesi Adayları
Ceyhan Belediye Meclis Üyesi Adayları